První půjčka Zdarma

Potřebujete rychle peníze a nechcete zbytečně přeplácet úroky a ostatní vysoké náklady, které s půjčkami souvisejí? Pokud je to vaše první půjčka tak je zdarma!

liška

Vyplňte online formulář

Vyplnění formuláře je jednoduché a rychlé. Pokud by jste přece jen něco spletli, formulář Vás ihned upozorní.

Okamžitý výsledek

Výsledek Vaší žádosti je k dispozici během několika okamžiků. Pokud budete potřebovat pomoci s vyplněním, nebo budete mít jakékoli další dotazy, jsme Vám k dispozici.

Rychlé vyplacení peněz

Vyplacení peněz je otázkou několika minut, peníze tak budete mít na účtě velmi rychle.

Nebankovní půjčka liška

Vyplňte jednoduchý formulář a během krátké chvíle se dozvíte výsledek.

Zvolte výši půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka
Dnes jsme půjčili již
337
klientům Vyplnit žádost online

První půjčka Zdarma

Půjčka první zdarma

U nás je první půjčka zcela zdarma a to bez jakýchkoliv skrytých poplatků. Nebudete platit ani úroky, ani žádné zbytečné poplatky za vyřízení nebo něco podobného. Zaplatíte pouze částku, kterou jste si vypůjčili!

Po schválení takovéto půjčky, což trvá jenom chvíli, budete mít své peníze na účtu do 15 minut! Celé vyřizování vám tak nezabere roky, měsíce, týdny nebo dny, ale jenom minuty!

S penězi navíc můžete naložit podle vlastního přání. Nikdo se vás nebude ptát, na co je potřebujete, tyto půjčky jsou zcela bezúčelné, takže si s penězi můžete nakládat libovolně podle vašeho uvážení.

Pokud si tedy půjčujete poprvé, tak se to rozhodně vyplatí. Ušetříte na tom spoustu peněz. Peníze se dají půjčit od menších částek, jakými je 1 000 korun až do 10 000 Kč nebo si můžete půjčit vyšší částky a to až 100 000 korun na dobu splácení například 84 měsíců.

Zdarma je v tomto případě vyřízení půjčky a neplatíte ani žádné poplatky předem.

Vyhněte se všem poplatkům a dokonce i úrokům

S naší první půjčkou, která je zcela zdarma se dá dobře vydělat a neproděláte ani korunu. Při této půjčce se neplatí žádné poplatky předem ani za vyřízení půjčky a dokonce ani úroky!

Občas se může stát, že půjčku nemůžete uhradit včas. Nemusíte se toho obávat, v těchto případech se dají zcela jednoduše splátky odložit. Máte možnost prodloužení splatnosti nebo také bezplatné odložení několika splátek.

Stačí vyplnit jednoduchý online formulář, kam zadáte veškeré své osobní údaje a také částku, kterou si chcete vypůjčit. Vyřízení bývá opravdu rychlé, takže své peníze můžete mít ještě ten samý den.

Půjčka bez registru umožní také žadatelům, kteří mají záznam v registru dlužníků, aby si u nás půjčili.

Reference našich klientů

K našim klientům se nikdy neobracíme zády. Pokud máte další dotazy, můžete nás kontaktovat formulářem.

Nebankovní půjčka liška - chytře a rychle

Vyřízení nebankovní půjčky chytře, rychle a bezpečně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.