První půjčka Zdarma

Potřebujete rychle peníze a nechcete zbytečně přeplácet úroky a ostatní vysoké náklady, které s půjčkami souvisejí? Pokud je to vaše první půjčka tak může být zdarma!

liška

Vyplňte online formulář

Vyplnění formuláře je jednoduché a rychlé. Pokud by jste přece jen něco spletli, formulář Vás ihned upozorní.

Výsledek žádosti

Jakmile zašlete potřebná podklady, je vaše žádost pousouzena a dozvíte se výsledek.

Rychlé vyplacení peněz

Vyplacení peněz je otázkou několika minut, peníze vám budou odeslány po schválení žádosti.

Nebankovní půjčka liška

Vyplňte jednoduchý formulář a během krátké chvíle se dozvíte výsledek.

Zvolte výši půjčky

1,000 Kč
200,000 Kč
Vámi zvolená částka
Dnes jsme vyřídili již
337
klientů Vyplnit žádost online

První půjčka Zdarma

Půjčka první zdarma

Po schválení takovéto půjčky, což trvá jenom chvíli, budete mít své peníze na účtu do 15 minut! Celé vyřizování vám tak nezabere roky, měsíce, týdny nebo dny, ale jenom minuty!

S penězi navíc můžete naložit podle vlastního přání. Nikdo se vás nebude ptát, na co je potřebujete, tyto půjčky jsou zcela bezúčelové, takže si s penězi můžete nakládat libovolně podle vašeho uvážení.

Pokud si tedy půjčujete poprvé, tak se to rozhodně vyplatí. Ušetříte na tom spoustu peněz. Peníze se dají půjčit od menších částek, jakými je 1 000 korun až do 10 000 Kč nebo si můžete půjčit vyšší částky a to až 100 000 korun.

Zdarma je v tomto případě vyřízení půjčky a neplatíte ani žádné poplatky předem.

Vše rychle a online

Stačí vyplnit jednoduchý online formulář, kam zadáte veškeré své osobní údaje a také částku, kterou si chcete vypůjčit. Vyřízení bývá opravdu rychlé, takže své peníze můžete mít ještě ten samý den.

Reference našich klientů

K našim klientům se nikdy neobracíme zády. Pokud máte další dotazy, můžete nás kontaktovat formulářem.

Nebankovní půjčka liška - chytře a rychle

Vyřízení nebankovní půjčky chytře, rychle a bezpečně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.