Rychlá půjčka

Potřebujete peníze opravdu rychle? Potkaly vás nečekané výdaje, které se přišly jako blesk z čistého nebe? Anebo jste zapomněli na platbu, která již měla odejít, a nyní vám na ni nezbývají prostředky? Pro všechny tyto případy máte v zádech bezpečnou pojistku v podobě rychlé půjčky. Využijte ji.

liška

Vyplňte online formulář

Vyplnění formuláře je jednoduché a rychlé. Pokud by jste přece jen něco spletli, formulář Vás ihned upozorní.

Výsledek žádosti

Jakmile zašlete potřebná podklady, je vaše žádost pousouzena a dozvíte se výsledek.

Rychlé vyplacení peněz

Vyplacení peněz je otázkou několika minut, peníze vám budou odeslány po schválení žádosti.

Nebankovní půjčka liška

Vyplňte jednoduchý formulář a během krátké chvíle se dozvíte výsledek.

Zvolte výši půjčky

1,000 Kč
200,000 Kč
Vámi zvolená částka
Dnes jsme vyřídili již
337
klientů Vyplnit žádost online

Rychlá půjčka

Jak rychlá je rychlá půjčka?

Rychlá půjčka je půjčka, kterou můžete vyřešit online z pohodlí vašeho domova a která vám umožní mít potřebné peníze na svém účtu již během několika málo minut. Nečeká vás tedy žádné složité papírování, jako kdybyste se rozhodli žádat, byť o malou půjčku, ve své bance. Jediné, co k vyřízení rychlé půjčky potřebujete, je vyplnit online formulář, nahrát, či poslat mailem oskenované doklady totožnosti a doložit existenci svého bankovního účtu. Potom už mohou být peníze vaše a můžete s nimi naložit podle svého uvážení.

Splátky si přizpůsobte na míru

A jak je to se splacením? Pokud zaplatíte včas, můžete dokonce získat půjčku bez jakéhokoliv poplatku. Vrátíte tedy jen tolik, kolik jste si půjčili. Takto si můžete půjčit i několik tisíc korun. A když nemáte možnost peníze splatit včas? I tato situace má řešení. Stačí si dohodnout prodloužení splatnosti půjčky anebo úpravu výše splátek. Tuto možnost můžete obvykle využít i několikrát po sobě.

Nechoďte do banky, kde trvá vyřízení i malé půjčky často i několik dní. Způsobů, jak získat peníze rychle, je v dnešní době několik. Tím nejlepším je ale jistě půjčka, která vás nebude nic stát. Rychlá půjčka s online vyřízením a bez poplatku je tím nejlepším řešením pro každého.

Jaké parametry by měla mít nejvýhodnější půjčka?

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Díky široké nabídce půjček na internetu už ani nemusíte. Stačí si dobře vybrat. A co by taková nejvýhodnější půjčka měla splňovat? Zaměřte se zejména na tyto body:

  • Možnost odložení splátek anebo prodloužení doby splatnosti.
  • Přiměřeně vysoké sankce za opožděnou platbu.
  • Možnost předčasného splacení zcela zdarma.
  • Výhodné RPSN (roční procentní sazba nákladů).
  • Přívětivé zázemí pro okamžité vyřešení jakékoli nepříjemné situace.

Ta nejlepší rychlá půjčka online by měla splňovat všechna tato kritéria. Nevyplatí se zaměřit se například pouze na nízké procento RPSN, když vás na lopatky mohou položit nepřiměřeně vysoké poplatky i za mírné zpoždění splátky. Nejvýhodnější je rozhodně rychlá půjčka online s možností předčasného splacení, počítající úroky pouze za dobu, kterou jste skutečně využili.

Takže jakmile vám přijdou prémie nebo jiná finanční injekce, bude vaše nejvýhodnější půjčka okamžitě doplacena, a vy se tak pohodlně zbavíte svých závazků bez dalších sankcí. Taková půjčka se rozhodně vyplatí.

Reference našich klientů

K našim klientům se nikdy neobracíme zády. Pokud máte další dotazy, můžete nás kontaktovat formulářem.

Nebankovní půjčka liška - chytře a rychle

Vyřízení nebankovní půjčky chytře, rychle a bezpečně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.