Půjčka bez poplatku

Potřebujete půjčku a přemýšlíte, která by byla ta nejvýhodnější? Nejlepší je samozřejmě vždy půjčovat si tam, kde Vás to bude stát nejméně. Věděli jste ale, že si můžete půjčit i tam, kde Vás to nebude stát vůbec nic?

liška

Vyplňte online formulář

Vyplnění formuláře je jednoduché a rychlé. Pokud by jste přece jen něco spletli, formulář Vás ihned upozorní.

Výsledek žádosti

Jakmile zašlete potřebná podklady, je vaše žádost pousouzena a dozvíte se výsledek.

Rychlé vyplacení peněz

Vyplacení peněz je otázkou několika minut, peníze vám budou odeslány po schválení žádosti.

Nebankovní půjčka liška

Vyplňte jednoduchý formulář a během krátké chvíle se dozvíte výsledek.

Zvolte výši půjčky

1,000 Kč
200,000 Kč
Vámi zvolená částka
Dnes jsme vyřídili již
337
klientů Vyplnit žádost online

Půjčka bez poplatku

Ano i takové půjčky jsou na našem trhu. A pochopitelně je to ta nejvýhodnější půjčka, kterou můžete získat.

Mysleli jste si, že takovéto půjčky fungují pouze mezi rodinou a přáteli? Potom věřte, že ji můžete získat i na širokém finančním trhu. Zpravidla se jedná o krátkodobé půjčky, které klient splatí v dohodnutém termínu, který je v řádu několika dní, až měsíce.

Kdy je dobré takové půjčky využít? Jestliže Vás potkaly nečekané výdaje, a Vy jste zjistili, že peněz je málo, ale do výplaty je ještě daleko, potom je to ideální doba pro takovou půjčku. Možnost půjčení si bez poplatku však většinou platí pouze pro první půjčku, tady je dobré si rozmyslet, zda nebudete někdy později takovou půjčku potřebovat ještě naléhavěji.

Kolik si můžete půjčit? Jako nový zákazník si můžete půjčit od několika stovek až po několik tisíc. Maximální hranice je v dnešní době okolo 30000,-.

Reference našich klientů

K našim klientům se nikdy neobracíme zády. Pokud máte další dotazy, můžete nás kontaktovat formulářem.

Nebankovní půjčka liška - chytře a rychle

Vyřízení nebankovní půjčky chytře, rychle a bezpečně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.