Půjčka bez poplatku

Potřebujete půjčku a přemýšlíte, která by byla ta nejvýhodnější? Nejlepší je samozřejmě vždy půjčovat si tam, kde Vás to bude stát nejméně. Věděli jste ale, že si můžete půjčit i tam, kde Vás to nebude stát vůbec nic?

liška

Vyplňte online formulář

Vyplnění formuláře je jednoduché a rychlé. Pokud by jste přece jen něco spletli, formulář Vás ihned upozorní.

Okamžitý výsledek

Výsledek Vaší žádosti je k dispozici během několika okamžiků. Pokud budete potřebovat pomoci s vyplněním, nebo budete mít jakékoli další dotazy, jsme Vám k dispozici.

Rychlé vyplacení peněz

Vyplacení peněz je otázkou několika minut, peníze tak budete mít na účtě velmi rychle.

Nebankovní půjčka liška

Vyplňte jednoduchý formulář a během krátké chvíle se dozvíte výsledek.

Zvolte výši půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka
Dnes jsme půjčili již
337
klientům Vyplnit žádost online

Půjčka bez poplatku

Ano i takové půjčky jsou na našem trhu. A pochopitelně je to ta nejvýhodnější půjčka, kterou můžete získat.

Půjčka bez poplatku znamená, že si půjčíte peníze, a když je vracíte, nezaplatíte ani korunu navíc. Mysleli jste si, že takovéto půjčky fungují pouze mezi rodinou a přáteli? Potom věřte, že ji můžete získat i na širokém finančním trhu. Zpravidla se jedná o krátkodobé půjčky, které klient splatí v dohodnutém termínu, který je v řádu několika dní, až měsíce.

Kdy je dobré takové půjčky využít? Jestliže Vás potkaly nečekané výdaje, a Vy jste zjistili, že peněz je málo, ale do výplaty je ještě daleko, potom je to ideální doba pro takovou půjčku. Možnost půjčení si bez poplatku však většinou platí pouze pro první půjčku, tady je dobré si rozmyslet, zda nebudete někdy později takovou půjčku potřebovat ještě naléhavěji.

Kolik si můžete půjčit? Jako nový zákazník si můžete půjčit od několika stovek až po několik tisíc. Maximální hranice je 20000,-.

Reference našich klientů

K našim klientům se nikdy neobracíme zády. Pokud máte další dotazy, můžete nás kontaktovat formulářem.

Nebankovní půjčka liška - chytře a rychle

Vyřízení nebankovní půjčky chytře, rychle a bezpečně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.