Půjčka pro zadlužené

Každý občas potřebuje půjčku kvůli nečekaným výdajům. Rozbité auto nebo úhrada inkasa si zkrátka nevybírá. Naštěstí existují i půjčky pro zadlužené, díky nimž se skutečně nikdo nedostane kvůli financím do neřešitelné situace. Vybírat je možné z klasických úvěrů i tzv. mikropůjček.

liška

Vyplňte online formulář

Vyplnění formuláře je jednoduché a rychlé. Pokud by jste přece jen něco spletli, formulář Vás ihned upozorní.

Okamžitý výsledek

Výsledek Vaší žádosti je k dispozici během několika okamžiků. Pokud budete potřebovat pomoci s vyplněním, nebo budete mít jakékoli další dotazy, jsme Vám k dispozici.

Rychlé vyplacení peněz

Vyplacení peněz je otázkou několika minut, peníze tak budete mít na účtě velmi rychle.

Nebankovní půjčka liška

Vyplňte jednoduchý formulář a během krátké chvíle se dozvíte výsledek.

Zvolte výši půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka
Dnes jsme půjčili již
337
klientům Vyplnit žádost online

Půjčka pro zadlužené

Už máte u své banky sjednaný úvěrový produkt, a právě kvůli němu už na žádnou další půjčku nedosáhnete? Ušetřete si námahu a čas, v jiné bance vám také nepůjčí. Díky registrům dlužníků totiž dobře vědí, jak na tom jste. Některé nebankovní služby do nich však nenahlížejí. Vyplňte náš přehledný a jednoduchý formulář, a získejte nejlevnější půjčku skutečně na cokoliv. Nenechte se zaskočit žádnými nečekanými okolnostmi, a mějte své peníze na účtu rychle a spolehlivě do 24 hodin. S vašimi citlivými osobními údaji nakládáme nanejvýš obezřetně, a rozhodně je nepředáváme třetím stranám. Ať už potřebujete půjčit pár tisícovek nebo rovnou 100 000 Kč, u nás máte vždycky dveře otevřené. Vyzkoušejte sami, jak rychlá a spolehlivá je nebankovní půjčka pro každého.

 

Půjčky bez registru půjčí skoro každému

 

Půjčky pro zadlužené obvykle do registrů dlužníků (SOLUS, NRKI a BRKI) vůbec nenahlížejí. Neoperují s žádným životním minimem (které si běžné banky často nadstřelují, aby mohly zvýšit úroky u standardních půjček) a nechtějí vědět, na co peníze potřebujete. Navíc patří mezi nebankovní půjčky, takže je pohodlně vyřídíte z domova. Půjčky bez registru si vystačí s jakýmkoliv připojením k internetu. K penězům se tak dostanete doslova za pár minut přes svůj počítat, tablet nebo chytrý telefon.

 

Půjčky bez registru neřeší vaše další závazky, nezkoumají váš pracovní poměr nebo rodinné vztahy. Jde tak o ideální půjčky pro zadlužené, matky na mateřské dovolené, osoby zapsané na úřadu práce či studenty a seniory.

 

Nebankovní půjčky nemají zbytečné otázky

 

Vzpomínáte si na dlouhé formuláře, které u půjček obvykle nabízejí banky? Půjčky bez registru se podobnými formalitami nezdržují. Stačí jim o vás jen několik základních údajů:

 

  • jméno a příjemní
  • kontaktní údaje (mobil a email)
  • přesná adresa
  • rodné číslo
  • výše měsíčního příjmu a jeho zdroj (bez ověřování)
  •  

Flexibilní nebankovní půjčky mají i další výhody. Především jde o rychlé schválení – výsledek se  dozvíte do několika minut a následné ověření totožnosti je také otázkou chviličky. U půjčky pro zadlužené skutečně nikam nemusíte. Kopie dokladů totožnosti pošlete jednoduše e-mailem nebo přes telefon s fotoaparátem, ověření vašeho bankovní účtu se pak provádí zasláním 0,1 – 1 Kč na účet poskytovatele půjčky bez registru. A to je vše. Peníze z půjčky pro zadlužené vzápětí zamíří na váš účet, kde je najdete nejpozději následující pracovní den.

 

Náš tip:

pokud máte účet u stejné banky jako poskytovatel půjčky bez registru, bude celá operace otázkou několika minut. Ty nejlepší nebankovní půjčky mají účty u všech velkých českých bank, takže hledáte-li spolehlivého poskytovatele půjčky bez registru, začněte právě zde.

Reference našich klientů

K našim klientům se nikdy neobracíme zády. Pokud máte další dotazy, můžete nás kontaktovat formulářem.

Nebankovní půjčka liška - chytře a rychle

Vyřízení nebankovní půjčky chytře, rychle a bezpečně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.