Půjčka pro zadlužené

Každý občas potřebuje půjčku kvůli nečekaným výdajům. Rozbité auto nebo úhrada inkasa si zkrátka nevybírá. Naštěstí existují i půjčky pro zadlužené, díky nimž se skutečně nikdo nedostane kvůli financím do neřešitelné situace. Vybírat je možné z klasických úvěrů i tzv. mikropůjček.

liška

Vyplňte online formulář

Vyplnění formuláře je jednoduché a rychlé. Pokud by jste přece jen něco spletli, formulář Vás ihned upozorní.

Výsledek žádosti

Jakmile zašlete potřebná podklady, je vaše žádost pousouzena a dozvíte se výsledek.

Rychlé vyplacení peněz

Vyplacení peněz je otázkou několika minut, peníze vám budou odeslány po schválení žádosti.

Nebankovní půjčka liška

Vyplňte jednoduchý formulář a během krátké chvíle se dozvíte výsledek.

Zvolte výši půjčky

1,000 Kč
200,000 Kč
Vámi zvolená částka
Dnes jsme vyřídili již
337
klientů Vyplnit žádost online

Půjčka pro zadlužené

Už máte u své banky sjednaný úvěrový produkt, a právě kvůli němu už na žádnou další půjčku nedosáhnete? Ušetřete si námahu a čas, v jiné bance vám také nepůjčí. Díky registrům dlužníků totiž dobře vědí, jak na tom jste. Nebankovní služby do nich však nahlížejí, ale posuzují je pečlivěji. Vyplňte přehledný a jednoduchý formulář, a získejte půjčku skutečně na cokoliv. Nenechte se zaskočit žádnými nečekanými okolnostmi, a mějte své peníze na účtu rychle a spolehlivě do 24 hodin. S vašimi citlivými osobními údaji nakládáme nanejvýš obezřetně. Ať už potřebujete půjčit pár tisícovek nebo rovnou 100 000 Kč, máte vždycky dveře otevřené. Vyzkoušejte sami, jak rychlá a spolehlivá je nebankovní půjčka pro každého.

Půjčky bez registru půjčí skoro každému

Půjčky pro zadlužené obvykle do registrů dlužníků (SOLUS, NRKI a BRKI) nahlížejí, ale nejsou tak přísné. Navíc patří mezi nebankovní půjčky, takže je pohodlně vyřídíte z domova. Půjčky bez registru si vystačí s jakýmkoliv připojením k internetu. K penězům se tak dostanete doslova za pár minut přes svůj počítat, tablet nebo chytrý telefon.

Nebankovní půjčky nemají zbytečné otázky

Vzpomínáte si na dlouhé formuláře, které u půjček obvykle nabízejí banky? Půjčky bez registru se podobnými formalitami nezdržují. Stačí jim o vás jen několik základních údajů:

  • jméno a příjemní
  • kontaktní údaje (mobil a email)
  • přesná adresa
  • rodné číslo
  • výše měsíčního příjmu a jeho zdroj

Flexibilní nebankovní půjčky mají i další výhody. Především jde o rychlé schválení – výsledek se dozvíte do několika minut a následné ověření totožnosti je také otázkou chviličky. U půjčky pro zadlužené skutečně nikam nemusíte. Kopie dokladů totožnosti pošlete jednoduše e-mailem nebo přes telefon s fotoaparátem, ověření vašeho bankovní účtu se pak provádí zasláním 0,1 – 1 Kč na účet poskytovatele půjčky. A to je vše. Peníze z půjčky pro zadlužené vzápětí zamíří na váš účet, kde je najdete nejpozději následující pracovní den.

Náš tip:

pokud máte účet u stejné banky jako poskytovatel půjčky bez registru, bude celá operace otázkou několika minut. Ty nejlepší nebankovní půjčky mají účty u všech velkých českých bank, takže hledáte-li spolehlivého poskytovatele půjčky bez registru, začněte právě vyplněním formuláře.

Reference našich klientů

K našim klientům se nikdy neobracíme zády. Pokud máte další dotazy, můžete nás kontaktovat formulářem.

Nebankovní půjčka liška - chytře a rychle

Vyřízení nebankovní půjčky chytře, rychle a bezpečně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.