Půjčka bez Solusu

Hledáte řešení pro neočekávanou situaci? Chcete dostát svým závazkům a zároveň se bojíte, abyste nespadli do dluhové pasti? Pak může být solidní půjčka bez registru a zástavy pro vás tím pravým řešením. Hledejte ji tam, kde vám garantují především bezpečné nakládání s osobními údaji, jdoucí ruku v ruce s rychlým a jednoduchým vyřízením.

liška

Vyplňte online formulář

Vyplnění formuláře je jednoduché a rychlé. Pokud by jste přece jen něco spletli, formulář Vás ihned upozorní.

Okamžitý výsledek

Výsledek Vaší žádosti je k dispozici během několika okamžiků. Pokud budete potřebovat pomoci s vyplněním, nebo budete mít jakékoli další dotazy, jsme Vám k dispozici.

Rychlé vyplacení peněz

Vyplacení peněz je otázkou několika minut, peníze tak budete mít na účtě velmi rychle.

Nebankovní půjčka liška

Vyplňte jednoduchý formulář a během krátké chvíle se dozvíte výsledek.

Zvolte výši půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka
Dnes jsme půjčili již
337
klientům Vyplnit žádost online

Půjčka bez Solusu

Naše moderní online Půjčka Liška tato kritéria s přehledem splňuje, a navrch dodá ještě něco navíc.  Je levná, transparentní a přívětivě nakloněná každé životní situaci. Vyplňte náš jednoduchý formulář a požádejte si o ni ještě dnes. Výsledek se dozvíte prakticky okamžitě. Naše půjčka nenahlíží do registrů dlužníků ani od vás nevyžaduje žádnou zástavu. Okamžitě vám řekne kolik peněz a za jakých podmínek si můžete půjčit. Výše splátek vychází vstříc vašim aktuálním potřebám. Možné je i prodloužení splatnosti nebo dokonce odložení několika splátek zdarma. A nikdy ale opravdu nikdy neplatíte žádní poplatky za vyřízení. 

 

Půjčka před výplatou i pomoc v nouzi

Představte si, že přijdete domů a místo očekávaného odpočinku se brodíte po kolena páchnoucí vodou. K takovému karambolu stačí málo – třeba prasklá hadice od pračky. Následky však mohou být nedozírné. Škody je však třeba opravit ihned, a ne až za několik měsíců, kdy pojišťovna konečně přizná pojistné plnění. Roli tu hraje každá hodina a půjčka hned dokáže pomoci z mnoha problémů.

 

Půjčka bez Solusu a zástavy má výhodu již na samém počátku celého procesu. Tím, že nenahlíží do registrů, ať už veřejně přístupného SOLUSu nebo laikům nedostupného BRKI nebo NRKI, neztrácí cenný čas při schvalování. Tato půjčka před výplatou je díky tomu dostupná prakticky okamžitě. Peníze můžete mít na účtu do několika hodin – nejpozději následující pracovní den. A skutečně flexibilní půjčka hned zvládne i výplatu peněz na ruku, ať už prostřednictvím obchodního zástupce nebo třeba sítě trafik, terminálů či jiných smluvních míst.

 

Půjčka bez registru a zástavy , která hraje fér a podle vašich pravidel

 

Není těžké ji poznat. Taková půjčka před výplatou si zakládá především na transparentnosti – seznámí vás se všemi detaily ještě před podpisem smlouvy. Férová půjčka bez registru a zástavy netají RPSN (roční procentuální sazku nákladů), poplatky za vyřízení ani výši sankcí v případě, že se u vás něco pokazí. Šikovná půjčka před výplatou umí také nabídnout alternativy, například odložení splátek zcela zdarma nebo prodloužení splatnosti, a to bez ohledu na výši půjčené částky.

 

Ověřená půjčka ihned vás rovněž nezdržuje formalitami. Vyžaduje jen ověření vašeho účtu (to provedete zaslání drobné částky na účet poskytovatele půjčky) a ofocení nebo oskenování dokladů totožnosti. Nemusíte vyjmenovat celý rodokmen nebo prozrazovat jméno domácího mazlíčka kvůli „zvýšení bezpečnosti.“ Vše je rychlé, bezpečné a diskrétní. Už víte, jaká bude ta vaše půjčka bez registru a zástavy?

 

Záznam v registru

 

Dřívější prohřešky vás dostaly do registru dlužníků? Je velice jednoduché dstat se do tohoto seznamu, ale jak z něj ven? To už je obtížnější. Často však potřebujeme nějaké peníze navíc, i pokud máme prohřešky z dřívějška. Dostat se z takového registru není vůbec jednoduché, a pokud jste zde zapsáni, v registru dlužníků, tak s vámi rozhodně nebudou počítat banky. Ty vám půjčku neposkytnou, protože registry vždy prohlížejí. Nemůžete tak počítat s půjčkou od banky, takže vám zbývají nebankovní společnosti. Není se, však čeho obávat dopředu, protože tyto společnosti jsou stejně solventní a mají dobré zásady jako je tomu i v bankách. Navíc často registry neprojíždějí a neprohledávají, takže vám půjčku poskytnou.

 

Hlavní je, že se nenahlíží do registru dlužníků. Moc dobře víme, že občas každý potřebuje nějaké peníze navíc. Může se jednat o nečekané výdaje, nebo o půjčku na nějakou koupi, rekonstrukci, pořízení nezbytné věci do domácnosti, ale také na auto, či zaplacení vašich dalších pohledávek. Peníze můžete využít jakýmkoliv způsobem. V případě neschopnosti splácet tuto půjčku si ji také můžete odložit a to až o 4 splátky. Také odstoupení od naší půjčky je možné a to dokonce do 30 dní bez udání jakýchkoliv důvodů.

 

Peníze ještě ten samý den

Posílají se na váš bankovní účet nebo také je možné je vyplatit hotově. Můžete je tak mít ještě ten samý den, nebo například na druhý den. Jde o velice rychlé vyřízení půjčky pomocí online formuláře. Ten vyplníte, zadáte veškeré údaje a jenom počkáte pár desítek minut na schválení vaší žádosti. Zaručujeme vysoké procento schválení všech půjček. Navíc všechno jde vyřídit online, takže nemusíte nikam chodit ani sáhodlouze vyřizovat.

V jednoduchosti je krása, takže i my se vám snažíme s našimi půjčkami bez registrů přizpůsobit. Nedělejte si zbytečně starosti, a pokud máte prohřešky tak si zvolte půjčku tam, kde vám ji klidně bez problémů ještě dají.

 

Bez registru 

Registry dlužníků jsou pro mnoho lidí doslova smrtící pastí. Stačí malé přehlédnutí třeba při platbě vyúčtování za elektřinu, a neštěstí je na světě. Půjčky bez registru ale z takových maličkostí problém neudělají. U nich získáte peníze na cokoliv, i když není vaše platební historie právě bez poskvrnky. 

 

Ta nejlepší půjčka dokáže při posuzování svého klienta zohlednit celou řadu faktorů. Bere v úvahu jeho aktuální, byť obtížnou životní situaci, a snaží se skutečně pomoci. Nevychází jen z anonymních čísel na monitoru, ale umí mnohem víc. Vyzkoušejte to sami a zjistěte, jak snadné je získat nejlevnější půjčku. Stačí k tomu pět minut vašeho času a vyplnění jednoduchého online formulář, který najdete na této stránce. Výsledek se dozvíte během několika okamžiků, Půjčka Liška však patří mezi velmi přívětivé produkty se skutečně vysokou průchodností. Půjčí vám 1 000 – 100 000 Kč na cokoliv aniž by se ptala, z jakého zdroje pochází váš příjem. Je to jednoduché a bez právnických kliček. Vždy budete přesně vědět, kolik si můžete půjčit, jaké budou splátky a kolik nakonec přeplatíte. Úroky navíc platíte jen za dobu, kdy jste skutečně půjčku čerpali – její mimořádné doplacení je vždy zdarma.

 

Půjčka bez registru si poradí i se škraloupy

 

Dostali jsme se vlastní nepozorností také do registru dlužníků, jako je SOLUS, BRKI nebo NRKI? Víte, že vaše finanční rezerva ani zdaleka nepostačí na nákup nové pračky a bojíte se, kde vezmete peníze v případě problémů? Pak může pro vás být tím pravým řešením půjčka bez registru, která patří mezi oblíbené půjčky nebankovní

 

Ta nejlepší půjčka neřeší, jestli potřebujete výplatu peněz na účet nebo vám spíše vyhovuje výplata peněz na ruku. S přehledem totiž zvládá obojí. A co po vás půjčka bez registru bude požadovat? Vlastně skoro nic.

 

  • Váš věk musí být alespoň 18 let,
  • je třeba splňovat také podmínku občanství a často i trvalého pobytu v ČR,
  • celá procedura se rovněž neobejde bez dvou dokladů totožnosti (občanského průkazu, zbrojního pasu, řidičského průkazu apod.),
  • a v neposlední řadě musíte také potvrdit svou schopnost splácet.
  •  

Nenechte se mýlit, půjčka bez registru a další půjčky nebankovní si na posledním bodu značně zakládají. Takže pokud si již půjčku vezmete s tím, že ji nehodláte a vlastně ani nemůžete splácet, může se zdánlivě nejlepší půjčka rázem změnit na skutečnou noční můru.

 

Půjčky nebankovní a jejich výhody

 

S takovým předsevzetím jde ale do rizika málokdo, takže ani my vás nebudeme zbytečně strašit. Podíváme se raději na výhody, které vám ta nejlepší půjčka sama nabízí. Vyberme ve stručnosti alespoň ty NEJ:

 

  • Nezáleží na tom, za jakého zdroje pochází váš příjem,
  •  je neúčelová bez nutnosti dokládat, na co získané peníze použijete,
  • lze do 14 dnů bezplatně odstoupit bez udání důvodu,
  • doplacení půjčky je zdarma – hradíte jen úroky za skutečně využité období.
  •  

Půjčka bez registru tak díky svým vlastnostem snadno strčí do kapsy mnohé jiné finanční produkty. Pomůže vám kdykoli a kdekoli, a navíc ji pohodlně vyřídíte online. Co víc si ještě přát?

Reference našich klientů

K našim klientům se nikdy neobracíme zády. Pokud máte další dotazy, můžete nás kontaktovat formulářem.

Nebankovní půjčka liška - chytře a rychle

Vyřízení nebankovní půjčky chytře, rychle a bezpečně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.