Půjčka bez Solusu

Hledáte řešení pro neočekávanou situaci? Chcete dostát svým závazkům a zároveň se bojíte, abyste nespadli do dluhové pasti? Hledejte půjčku tam, kde vám garantují především bezpečné nakládání s osobními údaji, jdoucí ruku v ruce s rychlým a jednoduchým vyřízením.

liška

Vyplňte online formulář

Vyplnění formuláře je jednoduché a rychlé. Pokud by jste přece jen něco spletli, formulář Vás ihned upozorní.

Výsledek žádosti

Jakmile zašlete potřebná podklady, je vaše žádost pousouzena a dozvíte se výsledek.

Rychlé vyplacení peněz

Vyplacení peněz je otázkou několika minut, peníze vám budou odeslány po schválení žádosti.

Nebankovní půjčka liška

Vyplňte jednoduchý formulář a během krátké chvíle se dozvíte výsledek.

Zvolte výši půjčky

1,000 Kč
200,000 Kč
Vámi zvolená částka
Dnes jsme vyřídili již
337
klientů Vyplnit žádost online

Půjčka bez Solusu

Vyplňte náš jednoduchý formulář a požádejte si o ni ještě dnes. Výsledek se dozvíte prakticky okamžitě. Nebankovní půjčka nenahlíží do registrů dlužníků ani od vás nevyžaduje žádnou zástavu. Okamžitě vám řekne kolik peněz a za jakých podmínek si můžete půjčit. Výše splátek vychází vstříc vašim aktuálním potřebám. Možné je i prodloužení splatnosti nebo dokonce odložení několika splátek.

Půjčka před výplatou i pomoc v nouzi

Představte si, že přijdete domů a místo očekávaného odpočinku se brodíte po kolena páchnoucí vodou. K takovému karambolu stačí málo – třeba prasklá hadice od pračky. Následky však mohou být nedozírné. Škody je však třeba opravit ihned, a ne až za několik měsíců, kdy pojišťovna konečně přizná pojistné plnění. Roli tu hraje každá hodina a půjčka hned dokáže pomoci z mnoha problémů.

Půjčka bez registru a zástavy , která hraje fér a podle vašich pravidel

Není těžké ji poznat. Taková půjčka před výplatou si zakládá především na transparentnosti – seznámí vás se všemi detaily ještě před podpisem smlouvy. Férová půjčka netají RPSN (roční procentuální sazku nákladů), poplatky za vyřízení ani výši sankcí v případě, že se u vás něco pokazí. Šikovná půjčka před výplatou umí také nabídnout alternativy, například odložení splátek, nebo prodloužení splatnosti, a to bez ohledu na výši půjčené částky.

Půjčka ihned vás rovněž nezdržuje formalitami. Vyžaduje jen ověření vašeho účtu (to provedete zaslání drobné částky na účet poskytovatele půjčky) a ofocení nebo oskenování dokladů totožnosti. Nemusíte vyjmenovat celý rodokmen nebo prozrazovat jméno domácího mazlíčka kvůli „zvýšení bezpečnosti.“ Vše je rychlé, bezpečné a diskrétní. Už víte, jaká bude ta vaše půjčka?

Záznam v registru

Dřívější prohřešky vás dostaly do registru dlužníků? Je velice jednoduché dostat se do tohoto seznamu, ale jak z něj ven? To už je obtížnější. Často však potřebujeme nějaké peníze navíc, i pokud máme prohřešky z dřívějška. Dostat se z takového registru není vůbec jednoduché, a pokud jste zde zapsáni, v registru dlužníků, tak s vámi rozhodně nebudou počítat banky. Ty vám půjčku neposkytnou, protože registry jsou pro ně svaté. Nemůžete tak počítat s půjčkou od banky, takže vám zbývají nebankovní společnosti. Není se, však čeho obávat dopředu, protože tyto společnosti jsou stejně solventní a mají dobré zásady jako je tomu i v bankách.

Moc dobře víme, že občas každý potřebuje nějaké peníze navíc. Může se jednat o nečekané výdaje, nebo o půjčku na nějakou koupi, rekonstrukci, pořízení nezbytné věci do domácnosti, ale také na auto, či zaplacení vašich dalších pohledávek. Peníze můžete využít jakýmkoliv způsobem. V případě neschopnosti splácet tuto půjčku si ji také můžete odložit.

Peníze ještě ten samý den

Posílají se na váš bankovní účet nebo také je možné je vyplatit hotově. Můžete je tak mít ještě ten samý den, nebo například na druhý den. Jde o velice rychlé vyřízení půjčky pomocí online formuláře. Ten vyplníte, zadáte veškeré údaje a jenom počkáte pár desítek minut na schválení vaší žádosti. Zaručujeme vysoké procento schválení všech půjček. Navíc všechno jde vyřídit online, takže nemusíte nikam chodit ani sáhodlouze vyřizovat.

V jednoduchosti je krása, takže i my se vám snažíme s našimi půjčkami pomoci. Nedělejte si zbytečně starosti, a pokud máte prohřešky tak si zvolte půjčku tam, kde vám ji klidně bez problémů ještě dají.

Bez registru

Registry dlužníků jsou pro mnoho lidí doslova smrtící pastí. Stačí malé přehlédnutí třeba při platbě vyúčtování za elektřinu, a neštěstí je na světě. U nebankovních poskytovatelů ale nemusí být půjčka se záznamem v registru problém.

Ta nejlepší půjčka dokáže při posuzování svého klienta zohlednit celou řadu faktorů. Bere v úvahu jeho aktuální, byť obtížnou životní situaci, a snaží se skutečně pomoci. Nevychází jen z anonymních čísel na monitoru, ale umí mnohem víc. Vyzkoušejte to sami a zjistěte, jak snadné je získat nejlevnější půjčku. Stačí k tomu pět minut vašeho času a vyplnění jednoduchého online formulář, který najdete na této stránce. Výsledek se dozvíte během několika okamžiků, Nebankovní půjčka vám půjčí vám 1 000 – 100 000 Kč na cokoliv aniž by se ptala, z jakého zdroje pochází váš příjem. Je to jednoduché a bez právnických kliček. Vždy budete přesně vědět, kolik si můžete půjčit, jaké budou splátky a kolik nakonec přeplatíte.

Půjčka bez registru si poradí i se škraloupy

Dostali jsme se vlastní nepozorností také do registru dlužníků, jako je SOLUS, BRKI nebo NRKI? Víte, že vaše finanční rezerva ani zdaleka nepostačí na nákup nové pračky a bojíte se, kde vezmete peníze v případě problémů? Pak může pro vás být tím pravým řešením půjčka bez registru, která patří mezi oblíbené půjčky nebankovní. Protože záznam v registru není nutně stop vaší žádosti.

Ta nejlepší půjčka neřeší, jestli potřebujete výplatu peněz na účet nebo vám spíše vyhovuje výplata peněz na ruku. S přehledem totiž zvládá obojí. A co po vás půjčka bez registru bude požadovat? Vlastně skoro nic.

  • Váš věk musí být alespoň 18 let,
  • je třeba splňovat také podmínku občanství a často i trvalého pobytu v ČR,
  • celá procedura se rovněž neobejde bez dvou dokladů totožnosti (občanského průkazu, zbrojního pasu, řidičského průkazu apod.),

S takovým předsevzetím jde ale do rizika málokdo, takže ani my vás nebudeme zbytečně strašit. Podíváme se raději na výhody, které vám ta nejlepší půjčka sama nabízí. Vyberme ve stručnosti alespoň ty NEJ:

  • Nezáleží na tom, za jakého zdroje pochází váš příjem,
  • je neúčelová bez nutnosti dokládat, na co získané peníze použijete,

Půjčka bez registru tak díky svým vlastnostem snadno strčí do kapsy mnohé jiné finanční produkty. Pomůže vám kdykoli a kdekoli, a navíc ji pohodlně vyřídíte online. Co víc si ještě přát?

Reference našich klientů

K našim klientům se nikdy neobracíme zády. Pokud máte další dotazy, můžete nás kontaktovat formulářem.

Nebankovní půjčka liška - chytře a rychle

Vyřízení nebankovní půjčky chytře, rychle a bezpečně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.