Půjčka pro nezaměstnané

I když jste momentálně bez práce, vaši domácnost to jednoduše nezajímá. Pračka právě dosloužila, děti potřebují pomůcky do školy a zaplacení složenek také nepočká. Ve vaší bance vás odepsali, na dávky sociální podpory také nedosáhnete – a vy přitom potřebujete jen pár tisíc! Dobrým řešením pro vás může být půjčka pro nezaměstnané.

liška

Vyplňte online formulář

Vyplnění formuláře je jednoduché a rychlé. Pokud by jste přece jen něco spletli, formulář Vás ihned upozorní.

Výsledek žádosti

Jakmile zašlete potřebná podklady, je vaše žádost pousouzena a dozvíte se výsledek.

Rychlé vyplacení peněz

Vyplacení peněz je otázkou několika minut, peníze vám budou odeslány po schválení žádosti.

Nebankovní půjčka liška

Vyplňte jednoduchý formulář a během krátké chvíle se dozvíte výsledek.

Zvolte výši půjčky

1,000 Kč
200,000 Kč
Vámi zvolená částka
Dnes jsme vyřídili již
337
klientů Vyplnit žádost online

Půjčka pro nezaměstnané

Náš sociální systém není nastaven zrovna spravedlivě, naštěstí se na něj ale nemusíte spoléhat. Peníze totiž můžete snadno, rychle a především levně získat i jinde. Na nic nečekejte a věnujte pár minut vyplnění online formuláře, který vás přesně k takové půjčce zavede. Půjčit si můžete jen pár tisíc, nebo rovnou až 100 000 Kč, a zaplatit tak třeba opravu auta nebo rekonstrukci kuchyně. Vše je interaktivní – formulář vás sám upozorní na chybu, schválení probíhá prakticky okamžitě a vaše údaje jsou bezpečně šifrovány tak, aby se k nim nedostala žádná třetí strana. Zažádejte o svou půjčku ihned na účet a neodkládejte plnění svých závazků. Jsme diskrétní a maximálně bezpeční.

Půjčka pro nezaměstnané nabídne peníze skoro každému

Být bez práce je pro banky často skoro to samé, jako právě měnit zaměstnání nebo pracovat na smlouvu na dobu určitou. Půjčka pro nezaměstnané nedělá mezi těmito situacemi rozdíl a půjčí vám kdykoli, kdekoli a na cokoli. Opravdu spolehlivá půjčka nejlevnější dokáže zohlednit všechny životní situace a zachránit vás tak třeba před tučným penále za nesplácení úvěru.

Může mít podobu půjčky ihned na účet nebo dokonce nabízet výplatu v hotovosti od zástupce úvěrové společnosti nebo přes nasmlouvanou síť trafik či terminálů. Půjčka nejlevnější je dostupná i pro studenty, rodiče na mateřské dovolené, živnostníky nebo seniory. Ti všichni mají stejně transparentní a rovné podmínky splácení. Půjčka pro nezaměstnané zkrátka hraje fér na všechny strany.

Půjčky ihned na účet s vyřízením do několika minut

Některé životní situace zkrátka vyžadují okamžité řešení, a právě proto jsou tu půjčky ihned na účet. Peníze dostanete do několika minut (nejpozději následující pracovní den) a můžete je okamžitě použít na úhradu svých závazků nebo nákup toho, co je právě třeba.

Chytrá půjčka pro nezaměstnané myslí i na vaši krátkodobou platební neschopnost. Dokáže nabídnout prodloužení doby splácení nebo odložení až čtyř splátek, a to často i zcela zdarma. Skvělý benefit má půjčka nejlevnější i v možnosti okamžitého doplacení.Je to jednoduché, transparentní a bezpečné stejně jako samotná půjčka pro nezaměstnané.

Reference našich klientů

K našim klientům se nikdy neobracíme zády. Pokud máte další dotazy, můžete nás kontaktovat formulářem.

Nebankovní půjčka liška - chytře a rychle

Vyřízení nebankovní půjčky chytře, rychle a bezpečně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.