Půjčka pro nezaměstnané

I když jste momentálně bez práce, vaši domácnost to jednoduše nezajímá. Pračka právě dosloužila, děti potřebují pomůcky do školy a zaplacení složenek také nepočká. Ve vaší bance vás odepsali, na dávky sociální podpory také nedosáhnete – a vy přitom potřebujete jen pár tisíc! Dobrým řešením pro vás může být půjčka pro nezaměstnané.

liška

Vyplňte online formulář

Vyplnění formuláře je jednoduché a rychlé. Pokud by jste přece jen něco spletli, formulář Vás ihned upozorní.

Okamžitý výsledek

Výsledek Vaší žádosti je k dispozici během několika okamžiků. Pokud budete potřebovat pomoci s vyplněním, nebo budete mít jakékoli další dotazy, jsme Vám k dispozici.

Rychlé vyplacení peněz

Vyplacení peněz je otázkou několika minut, peníze tak budete mít na účtě velmi rychle.

Nebankovní půjčka liška

Vyplňte jednoduchý formulář a během krátké chvíle se dozvíte výsledek.

Zvolte výši půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka
Dnes jsme půjčili již
337
klientům Vyplnit žádost online

Půjčka pro nezaměstnané

Náš sociální systém není nastaven zrovna spravedlivě, naštěstí se na něj ale nemusíte spoléhat. Peníze totiž můžete snadno, rychle a především levně získat i jinde. Na nic nečekejte a věnujte pár minut vyplnění našeho online formuláře, který vás přesně k takové půjčce zavede. Půjčit si můžete jen pár tisíc, nebo rovnou celých 100 000 Kč, a zaplatit tak třeba opravu auta nebo rekonstrukci kuchyně. Vše je interaktivní – formulář vás sám upozorní na chybu, schválení probíhá prakticky okamžitě a vaše údaje jsou bezpečně šifrovány tak, aby se k nim nedostala žádná třetí strana. Zažádejte o svou půjčku ihned na účet a neodkládejte plnění svých závazků. Půjčíme vám skutečně na cokoliv. Nemusíte nám nic vysvětlovat ani obhajovat. Jsme diskrétní a maximálně bezpeční.

 

Půjčka pro nezaměstnané nabídne peníze skoro každému

 

Být bez práce je pro banky často skoro to samé, jako právě měnit zaměstnání nebo pracovat na smlouvu na dobu určitou. Půjčka pro nezaměstnané nedělá mezi těmito situacemi rozdíl a půjčí vám kdykoli, kdekoli a na cokoli. Opravdu spolehlivá půjčka nejlevnější dokáže zohlednit všechny životní situace a zachránit vás tak třeba před tučným penále za nesplácení úvěru.

 

Může mít podobu půjčky ihned na účet nebo dokonce nabízet výplatu v hotovosti od zástupce úvěrové společnosti nebo přes nasmlouvanou síť trafik či terminálů. Půjčka nejlevnější je dostupná i pro studenty, rodiče na mateřské dovolené, živnostníky nebo seniory. Ti všichni mají stejně transparentní a rovné podmínky splácení. Půjčka pro nezaměstnané zkrátka hraje fér na všechny strany.

 

Půjčky ihned na účet s vyřízením do několika minut

 

Některé životní situace zkrátka vyžadují okamžité řešení, a právě proto jsou tu půjčky ihned na účet. Peníze dostanete do několika minut (nejpozději následující pracovní den) a můžete je okamžitě použít na úhradu svých závazků nebo nákup toho, co je právě třeba. 

 

Chytrá půjčka pro nezaměstnané myslí i na vaši krátkodobou platební neschopnost. Dokáže nabídnout prodloužení doby splácení nebo odložení až čtyř splátek, a to často i zcela zdarma. Skvělý benefit má půjčka nejlevnější i v možnosti okamžitého bezplatného doplacení kdykoliv a zcela zdarma. Úroky navíc platíte jen za dobu, kdy jste půjčku skutečně čerpali. Nezaplatíte skutečně nic navíc – jen to, co jste si u půjčky ihned na účet  předem domluvili. Je to jednoduché, transparentní a bezpečné stejně jako samotná půjčka pro nezaměstnané.

Reference našich klientů

K našim klientům se nikdy neobracíme zády. Pokud máte další dotazy, můžete nás kontaktovat formulářem.

Nebankovní půjčka liška - chytře a rychle

Vyřízení nebankovní půjčky chytře, rychle a bezpečně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.