Půjčka bez doložení potvrzení o příjmu

Právě jste změnili práci, potýkáte se se změnou zaměstnání, nebo výpadkem příjmů v důsledku mateřské dovolené či dočasné pracovní neschopnosti? Na klasické bankovní úvěry můžete v takovém případě rovnou zapomenout. Vstříc vám naopak vyjde nebankovní půjčka bez doložení potvrzení o příjmu.

liška

Vyplňte online formulář

Vyplnění formuláře je jednoduché a rychlé. Pokud by jste přece jen něco spletli, formulář Vás ihned upozorní.

Okamžitý výsledek

Výsledek Vaší žádosti je k dispozici během několika okamžiků. Pokud budete potřebovat pomoci s vyplněním, nebo budete mít jakékoli další dotazy, jsme Vám k dispozici.

Rychlé vyplacení peněz

Vyplacení peněz je otázkou několika minut, peníze tak budete mít na účtě velmi rychle.

Nebankovní půjčka liška

Vyplňte jednoduchý formulář a během krátké chvíle se dozvíte výsledek.

Zvolte výši půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka
Dnes jsme půjčili již
337
klientům Vyplnit žádost online

Půjčka bez doložení potvrzení o příjmu

Nenechte se semlít omezeným finančním rozpočtem jen proto, že poslední týdny nebyly vašemu hospodaření zrovna příznivě nakloněny. Vždyť půjčky s velmi dobrými podmínkami lze pohodlně najít na internetu, aniž byste museli opustit pohodlí svého domova. Vyplňte náš online formulář a zažádejte si ihned o tu nejlevnější půjčku s vysokou průchodností.

 

Nebankovní půjčka bez doložení potvrzení o příjmu - ihned

 

Už žádné dlouhé čekání – za pár okamžiků budete vědět, jak na tom jste. Už žádný křížový výslech s množstvím citlivých osobních údajů – jen základní informace a dva doklady totožnosti, nic víc není třeba. Vyřešte své problémy s penězi ihned teď a na jedno kliknutí. Uvidíte, jak je to snadné. A pokud si přece jen nebudete vědět rady, zavolejte, a my vám se vším rádi pomůžeme.

 

Půjčka bez doložení příjmů může mít mnoho podob 

 

Potřebujete peníze skutečně okamžitě a bez dalších vytáček? Zapomněli jste na splátku úvěru, naskočila vám pokuta za MHD nebo se objevily nečekané výdaje v domácnosti? Jestliže se vlastních zdrojů nedostává, můžete sáhnout hned po několika řešeních:

 

Mikropůjčka vám půjčí pár tisíc před výplatou. Doba splatnosti bývá 30 dnů. Je to klasická půjčka bez doložení příjmů.

SMS půjčka si vystačí jen s vaším mobilním telefonem a textovou zprávou zaslanou poskytovateli půjčky. Detaily jsou domlouvány při telefonickém rozhovoru.

 

Půjčka ihned na ruku vám vyplatí peníze v hotovosti, tzn. mimo bankovní účet. Používá k tomu buď své zástupce nebo síť nasmlouvaných míst (trafiky, terminály apod.).

 

Půjčka ihned na ruku nabídne odložení splátek i další benefity

Vždy je důležité vybrat si spolehlivého poskytovatele, bez ohledu na to jestli je vaším cílem sms půjčka nebo jiná půjčka bez doložení příjmů. Hledejte nejenom nízké RPSN (roční procentní sazbu nákladů), ale zajímejte se rovněž o to, jaké benefity vám vaše půjčka nabídne. Nejčastěji se jedná o tyto:

 

  • Doplacení kdykoliv bez poplatku,
  • odložení 1-4 splátek kvůli dočasné platební neschopnosti,
  • prodloužení doby půjčky,
  • rozumné poplatky při opoždění splátky.

 

Každá kvalitní půjčka ihned na ruku totiž počítá i s nemocenskou nebo jinými nečekanými životními situacemi. Půjčka bez doložení příjmů nechce své klienty utopit hned při náznaku prvních potíží – naopak, s péči správného hospodáře jim poskytne dostatek času na jejich vyřešení.

 

Aby byla vaše půjčka bez doložení příjmů maximálně bezpečná, zaměřte se i na transparentnost údajů. Hledejte přesnou částku, kterou při poskytnutí půjčky zaplatíte od výše splátek až po celkovou výši půjčky. Solidní půjčka ihned na ruku ji ukáže velkým písmem hned na první stránce. Pochybné finanční produkty budou tyto informace tajit v drobných písmenkách. A od takových se držte raději dál. Taková sms půjčka by vás totiž mohlo vyjít pěkně draho.

Reference našich klientů

K našim klientům se nikdy neobracíme zády. Pokud máte další dotazy, můžete nás kontaktovat formulářem.

Nebankovní půjčka liška - chytře a rychle

Vyřízení nebankovní půjčky chytře, rychle a bezpečně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.