Půjčka bez doložení potvrzení o příjmu

Právě jste změnili práci, potýkáte se se změnou zaměstnání, nebo výpadkem příjmů v důsledku mateřské dovolené či dočasné pracovní neschopnosti? Na klasické bankovní úvěry můžete v takovém případě rovnou zapomenout. Vstříc vám naopak vyjde nebankovní půjčka bez doložení potvrzení o příjmu.

liška

Vyplňte online formulář

Vyplnění formuláře je jednoduché a rychlé. Pokud by jste přece jen něco spletli, formulář Vás ihned upozorní.

Výsledek žádosti

Jakmile zašlete potřebná podklady, je vaše žádost pousouzena a dozvíte se výsledek.

Rychlé vyplacení peněz

Vyplacení peněz je otázkou několika minut, peníze vám budou odeslány po schválení žádosti.

Nebankovní půjčka liška

Vyplňte jednoduchý formulář a během krátké chvíle se dozvíte výsledek.

Zvolte výši půjčky

1,000 Kč
200,000 Kč
Vámi zvolená částka
Dnes jsme vyřídili již
337
klientů Vyplnit žádost online

Půjčka bez doložení potvrzení o příjmu

Nenechte se semlít omezeným finančním rozpočtem jen proto, že poslední týdny nebyly vašemu hospodaření zrovna příznivě nakloněny. Vždyť půjčky s velmi dobrými podmínkami lze pohodlně najít na internetu, aniž byste museli opustit pohodlí svého domova. Vyplňte online formulář a zažádejte si ihned o tu nejlevnější půjčku s vysokou průchodností.

Nebankovní půjčka bez doložení potvrzení o příjmu - ihned

Už žádné dlouhé čekání – za pár okamžiků budete vědět, jak na tom jste. Už žádný křížový výslech s množstvím citlivých osobních údajů – jen základní informace a dva doklady totožnosti, nic víc není třeba. Potvrzení o výši příjmu lze zpravidla vyřešit výpisem z účtu, který si stáhnete online. Vyřešte své problémy s penězi ihned teď a na jedno kliknutí. Uvidíte, jak je to snadné.

Půjčka bez doložení příjmů může mít mnoho podob

Potřebujete peníze skutečně okamžitě a bez dalších vytáček? Zapomněli jste na splátku úvěru, naskočila vám pokuta za MHD nebo se objevily nečekané výdaje v domácnosti? Jestliže se vlastních zdrojů nedostává, můžete sáhnout hned po několika řešeních:

Mikropůjčka vám půjčí pár tisíc před výplatou. Doba splatnosti bývá 30 dnů. Je to klasická půjčka bez doložení potvrzení o příjmu.

SMS půjčka si vystačí jen s vaším mobilním telefonem a textovou zprávou zaslanou poskytovateli půjčky. Detaily jsou domlouvány při telefonickém rozhovoru.

Půjčka ihned na ruku vám vyplatí peníze v hotovosti, tzn. mimo bankovní účet. Používá k tomu buď své zástupce nebo síť nasmlouvaných míst (trafiky, terminály apod.).

Půjčka ihned na ruku nabídne odložení splátek i další benefity

Vždy je důležité vybrat si spolehlivého poskytovatele, bez ohledu na to jestli je vaším cílem sms půjčka nebo jiná půjčka bez doložení potvrzení o příjmu. Hledejte nejenom nízké RPSN (roční procentní sazbu nákladů), ale zajímejte se rovněž o to, jaké benefity vám vaše půjčka nabídne. Nejčastěji se jedná o tyto:

  • Doplacení kdykoliv bez poplatku,
  • odložení 1-4 splátek kvůli dočasné platební neschopnosti,
  • prodloužení doby půjčky,
  • rozumné poplatky při opoždění splátky.

Každá kvalitní půjčka ihned na ruku totiž počítá i s nemocenskou nebo jinými nečekanými životními situacemi. Půjčka bez doložení potvrzení příjmu nechce své klienty utopit hned při náznaku prvních potíží – naopak, s péči správného hospodáře jim poskytne dostatek času na jejich vyřešení.

Aby byla vaše půjčka bez doložení potvzení o příjmu maximálně bezpečná, zaměřte se i na transparentnost údajů. Hledejte přesnou částku, kterou při poskytnutí půjčky zaplatíte od výše splátek až po celkovou výši půjčky. Solidní půjčka ihned na ruku ji ukáže velkým písmem hned na první stránce. Pochybné finanční produkty budou tyto informace tajit v drobných písmenkách. A od takových se držte raději dál. Taková sms půjčka by vás totiž mohlo vyjít pěkně draho.

Reference našich klientů

K našim klientům se nikdy neobracíme zády. Pokud máte další dotazy, můžete nás kontaktovat formulářem.

Nebankovní půjčka liška - chytře a rychle

Vyřízení nebankovní půjčky chytře, rychle a bezpečně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.