Pozor na poplatky předem

Jak se bránit před podvodnými půjčkami? Chcete si půjčit peníze, ale poskytovatel půjčky, jehož inzerát vás zaujal, a kterého jste oslovili, po vás chce poplatek předem? Raději se obraťte jinam. V drtivé většině se totiž jedná o podvodníky.

liška

Vyplňte online formulář

Vyplnění formuláře je jednoduché a rychlé. Pokud by jste přece jen něco spletli, formulář Vás ihned upozorní.

Okamžitý výsledek

Výsledek Vaší žádosti je k dispozici během několika okamžiků. Pokud budete potřebovat pomoci s vyplněním, nebo budete mít jakékoli další dotazy, jsme Vám k dispozici.

Rychlé vyplacení peněz

Vyplacení peněz je otázkou několika minut, peníze tak budete mít na účtě velmi rychle.

Nebankovní půjčka liška

Vyplňte jednoduchý formulář a během krátké chvíle se dozvíte výsledek.

Zvolte výši půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka
Dnes jsme půjčili již
337
klientům Vyplnit žádost online

Pozor na poplatky předem

Tyto firmy či jednotlivci, kteří žádají poplatky předem  to zpravidla zdůvodňují jako administrativní poplatek na zpracování vaší žádosti, případně vám je půjčka "schválena" a vy musíte zaplatit jistinu či kauci pro případ, že nebudete půjčku splácet.

Pokud si společnost poplatek účtuje, měl by vám být stržen z půjčené částky nebo ze splátek úvěru. V případě, že jde o známější společnost a vy chcete poplatek zaslat, vždy si ověřte číslo účtu, na které peníze zasíláte.

Podvodné půjčky cílí především na problémové klienty, kteří si nemohou půjčit v bance. Žadatel, který nemá patřičnou bonitu zpravidla využije služeb  nebankovních společností, vyhledává půjčky na internetu nebo v letácích či na vývěskách v obchodních centrech. Jde přitom o velmi nebezpečné půjčky, které nesplňují podmínky zákona o spotřebitelském úvěru.

Varovat by vás mělo, pokud si s vámi zástupce či pracovník společnosti sjedná schůzku v kavárně, tlačí na vás při podpisu smlouvy a chce poplatek  vyplatit hotově na ruku. Dalším častým podvodem je například půjčení menší částky, než je uvedeno ve  smlouvě, jiný úrok, než byl dohodnutý, apod.

Na internetu najdete řadu černých listin, ale i konkrétních referencí na poskytovatele, rovněž vás může varovat webová stránka firmy, kde chybí základní kontaktní údaje a IČ. Odradit by vás měly také firmy, které mají sídlo v daňovém ráji.

Reference našich klientů

K našim klientům se nikdy neobracíme zády. Pokud máte další dotazy, můžete nás kontaktovat formulářem.

Nebankovní půjčka liška - chytře a rychle

Vyřízení nebankovní půjčky chytře, rychle a bezpečně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.