Pozor na poplatky předem

Jak se bránit před podvodnými půjčkami? Chcete si půjčit peníze, ale poskytovatel půjčky, jehož inzerát vás zaujal, a kterého jste oslovili, po vás chce poplatek předem? Raději se obraťte jinam. V drtivé většině se totiž jedná o podvodníky.

liška

Vyplňte online formulář

Vyplnění formuláře je jednoduché a rychlé. Pokud by jste přece jen něco spletli, formulář Vás ihned upozorní.

Výsledek žádosti

Jakmile zašlete potřebná podklady, je vaše žádost pousouzena a dozvíte se výsledek.

Rychlé vyplacení peněz

Vyplacení peněz je otázkou několika minut, peníze vám budou odeslány po schválení žádosti.

Nebankovní půjčka liška

Vyplňte jednoduchý formulář a během krátké chvíle se dozvíte výsledek.

Zvolte výši půjčky

1,000 Kč
200,000 Kč
Vámi zvolená částka
Dnes jsme vyřídili již
337
klientů Vyplnit žádost online

Pozor na poplatky předem

Tyto firmy či jednotlivci, kteří žádají poplatky předem to zpravidla zdůvodňují jako administrativní poplatek na zpracování vaší žádosti, případně vám je půjčka "schválena" a vy musíte zaplatit jistinu či kauci pro případ, že nebudete půjčku splácet.

Pokud si společnost poplatek účtuje, měl by vám být stržen z půjčené částky nebo ze splátek úvěru. V případě, že jde o známější společnost a vy chcete poplatek zaslat, vždy si ověřte číslo účtu, na které peníze zasíláte.

Podvodné půjčky cílí především na problémové klienty, kteří si nemohou půjčit v bance. Žadatel, který nemá patřičnou bonitu zpravidla využije služeb nebankovních společností, vyhledává půjčky na internetu nebo v letácích či na vývěskách v obchodních centrech. Jde přitom o velmi nebezpečné půjčky, které nesplňují podmínky zákona o spotřebitelském úvěru.

Varovat by vás mělo, pokud si s vámi zástupce či pracovník společnosti sjedná schůzku v kavárně, tlačí na vás při podpisu smlouvy a chce poplatek vyplatit hotově na ruku. Dalším častým podvodem je například půjčení menší částky, než je uvedeno ve smlouvě, jiný úrok, než byl dohodnutý, apod.

Na internetu najdete řadu černých listin, ale i konkrétních referencí na poskytovatele, rovněž vás může varovat webová stránka firmy, kde chybí základní kontaktní údaje a IČ. Odradit by vás měly také firmy, které mají sídlo v daňovém ráji.

Reference našich klientů

K našim klientům se nikdy neobracíme zády. Pokud máte další dotazy, můžete nás kontaktovat formulářem.

Nebankovní půjčka liška - chytře a rychle

Vyřízení nebankovní půjčky chytře, rychle a bezpečně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.