Úvěr bez Solusu

Neztrácejte čas a využijte půjčky bez Solusu ještě dnes. Stačí vám vyplnit online formulář s žádostí o půjčku a můžete mít peníze na účtu ještě dnes – bez zbytečných poplatků. Žádosti o půjčky vyřídíme do 5 minut.

liška

Vyplňte online formulář

Vyplnění formuláře je jednoduché a rychlé. Pokud by jste přece jen něco spletli, formulář Vás ihned upozorní.

Okamžitý výsledek

Výsledek Vaší žádosti je k dispozici během několika okamžiků. Pokud budete potřebovat pomoci s vyplněním, nebo budete mít jakékoli další dotazy, jsme Vám k dispozici.

Rychlé vyplacení peněz

Vyplacení peněz je otázkou několika minut, peníze tak budete mít na účtě velmi rychle.

Nebankovní půjčka liška

Vyplňte jednoduchý formulář a během krátké chvíle se dozvíte výsledek.

Zvolte výši půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka
Dnes jsme půjčili již
337
klientům Vyplnit žádost online

Úvěr bez Solusu

V dnešní době jsou půjčky bez Solusu velmi oblíbené, a to zejména pro ty, kteří mají nějaké záznam v registru dlužníků, či jiných registrech. Ověření v registrech dlužníků, jako je třeba Solus, nebo v jiných bankovních registrech, je tak minulostí a klient má mnohem větší šanci dostat úvěr. Na druhou stranu k určitému ověření dochází vždy, protože poskytovatel úvěru potřebuje mít jistotu, že jeho půjčka je bezpečná. Bonita každého klienta je pak individuální.

 

Nepotřebujeme k tomu, abyste dokládali svůj příjem, či jiné dokumenty, natož abyste něčím ručili. Půjčíme vám až 100 000 Kč bez Solusu. S námi je vyřízení úvěru záležitost několika málo minut. Online půjčky bez registru jsou natolik oblíbené, že mnoho klientů jich využívá opakovaně, většinou v menších částkách, třeba jako půjčky do výplaty. Vyzkoušejte naše výhodné půjčky i vy, budete překvapeni, jak skvěle a rychle může vše fungovat.

 

Zažádejte si online o úvěr bez registru, peníze budete mít ještě dnes

 

Velká část půjček bez registru, tedy bez ověření toho, zda má klient jiné dluhy a podobně, by se dala specifikovat jako mikro půjčky, což jsou zpravidla půjčky do 5000 Kč. Využívají je právě klienti, kteří nepotřebují zvláště vysoký obnos, takže mají jistotu, že půjčku bez problému zvládnou splatit. Takto malá půjčka pro vás nepředstavuje téměř žádná rizika.

 

Naše statistiky říkají, že tyto úvěry bez registru používají lidé jako půjčky do výplaty. Jednoduše si půjčí menší obnos, se kterým jim nehrozí žádné riziko, že by půjčku nezvládli splácet. Nejčastěji jsou to půjčky maximálně do 10 000 Kč. Klienti je pak splatí ihned po tom, kdy jim přijde výplata. Půjčky do výplaty zvládá splácet okolo 98 % klientů naprosto bez problémů, velká část této půjčky využívá opakovaně. Podobným příkladem je také půjčka pro důchodce, která funguje na podobném principu, jen půjčované částky jsou většinou nižší.

 

Úvěr bez registru není samozřejmost

 

Naše půjčky jsou výhodné v tom, že neplatíte nesmyslné poplatky, jako je třeba poplatek za poskytnutí úvěru. Tento a podobné poplatky jsme nikdy ani nezavedli, protože se snažíme být maximálně transparentním a férovým poskytovatelem úvěrů. Pro nás totiž nejste jen dlužník, ale klient, na kterém nám záleží. Zakládáme si na tom, že poskytujeme finanční služby svým klientům a je pro nás důležité, aby byl každý klient spokojen. Jsme připraveni vám podat pomocnou ruku také v případě, že se dostanete do problémů se splácením, všechno lze vyřešit.

 

Reference našich klientů

K našim klientům se nikdy neobracíme zády. Pokud máte další dotazy, můžete nás kontaktovat formulářem.

Nebankovní půjčka liška - chytře a rychle

Vyřízení nebankovní půjčky chytře, rychle a bezpečně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.