Úvěr bez Solusu

Stačí vám vyplnit online formulář s žádostí o půjčku a můžete mít peníze na účtu ještě dnes – bez zbytečných poplatků. Žádosti o půjčky jsou vyřízeny do pár minut.

liška

Vyplňte online formulář

Vyplnění formuláře je jednoduché a rychlé. Pokud by jste přece jen něco spletli, formulář Vás ihned upozorní.

Výsledek žádosti

Jakmile zašlete potřebná podklady, je vaše žádost pousouzena a dozvíte se výsledek.

Rychlé vyplacení peněz

Vyplacení peněz je otázkou několika minut, peníze vám budou odeslány po schválení žádosti.

Nebankovní půjčka liška

Vyplňte jednoduchý formulář a během krátké chvíle se dozvíte výsledek.

Zvolte výši půjčky

1,000 Kč
200,000 Kč
Vámi zvolená částka
Dnes jsme vyřídili již
337
klientů Vyplnit žádost online

Úvěr bez Solusu

V dnešní době jsou půjčky bez Solusu velmi oblíbené, a to zejména pro ty, kteří mají nějaké záznam v registru dlužníků, či jiných registrech. Ověření v registrech dlužníků, jako je třeba Solus, nebo v jiných bankovních registrech, je nuté, ale lze na něj nahlížet s větší pečlivostí, než jakou mají bankovní společnosti. Na druhou stranu k určitému ověření dochází vždy, protože poskytovatel úvěru potřebuje mít jistotu, že jeho půjčka je bezpečná. Bonita každého klienta je pak individuální.

S námi je vyřízení úvěru záležitost několika málo minut. Online půjčky bez registru jsou natolik oblíbené, že mnoho klientů jich využívá opakovaně, většinou v menších částkách, třeba jako půjčky do výplaty.

Zažádejte si online o úvěr bez registru, peníze budete mít ještě dnes

Velká část půjček bez registru, tedy s ověřením toho, zda má klient jiné dluhy a podobně, ale se svobodnějším přístupem by se dala specifikovat jako mikro půjčky, což jsou zpravidla půjčky do 5000 Kč. Využívají je právě klienti, kteří nepotřebují zvláště vysoký obnos, takže mají jistotu, že půjčku bez problému zvládnou splatit. Takto malá půjčka pro vás nepředstavuje téměř žádná rizika.

Naše statistiky říkají, že tyto úvěry bez registru používají lidé jako půjčky do výplaty. Jednoduše si půjčí menší obnos, se kterým jim nehrozí žádné riziko, že by půjčku nezvládli splácet. Nejčastěji jsou to půjčky maximálně do 10 000 Kč. Klienti je pak splatí ihned po tom, kdy jim přijde výplata. Půjčku do výplaty využívá velká část klientů opakovaně.

Reference našich klientů

K našim klientům se nikdy neobracíme zády. Pokud máte další dotazy, můžete nás kontaktovat formulářem.

Nebankovní půjčka liška - chytře a rychle

Vyřízení nebankovní půjčky chytře, rychle a bezpečně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.