Spolehlivé nebankovní půjčky

Stát se pro banku podezřelým klientem je docela snadné. Stačí si třeba včas nevšimnout stokorunového nedoplatku na telefonním účtu, spadnout do SOLUSu, a na tři roky můžete na jakoukoliv půjčku zapomenout. Nebankovní půjčky naštěstí tak přísná pravidla nemívají. Chovají se lidsky, a často do registrů ani nenahlížejí.

liška

Vyplňte online formulář

Vyplnění formuláře je jednoduché a rychlé. Pokud by jste přece jen něco spletli, formulář Vás ihned upozorní.

Okamžitý výsledek

Výsledek Vaší žádosti je k dispozici během několika okamžiků. Pokud budete potřebovat pomoci s vyplněním, nebo budete mít jakékoli další dotazy, jsme Vám k dispozici.

Rychlé vyplacení peněz

Vyplacení peněz je otázkou několika minut, peníze tak budete mít na účtě velmi rychle.

Nebankovní půjčka liška

Vyplňte jednoduchý formulář a během krátké chvíle se dozvíte výsledek.

Zvolte výši půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka
Dnes jsme půjčili již
337
klientům Vyplnit žádost online

Spolehlivé nebankovní půjčky

Chtěli byste také podobnou půjčku s nízkým RPSN a transparentními úvěrovými podmínkami?

 

Cesta k ní je snazší, než si možná myslíte. Stačí vyplnit pár základních údajů v našem formuláři, kliknout na ODESLAT, a počkat na posouzení. Než si uděláte kávu, je vše hotovo a schváleno. Průchodnost žádostí je vysoká, takže se nemusíte bát. Ať už potřebujete půjčit na opravdu auta, nákup nové pračky nebo třeba školné pro děti, své peníze budete mít na účtu rychle – nejpozději následující pracovní den. Nezáleží na tom, z jakých zdrojů pochází váš příjem. Půjčíme studentům, maminkám na mateřské dovolené, OSVČ i momentálně nezaměstnaným nebo seniorům. Vyplňte žádost online a zjistěte sami, jak je to snadné.

 

I půjčka na ruku může být rychlá

 

Nebankovní půjčka je velmi přizpůsobivá. Peníze vám vyplatí na bankovní účet, ale také na ruku – přesně tak, jak to zrovna potřebujete. Prakticky nic není problém, stačí se jen domluvit. Dostupná je proto například i jako studentská půjčka na nutné vybavení do školy. Rodiče často nechápou, jak důležitý je kvalitní notebook nebo chytrý telefon pro samotné studium. A co dělat, když jsou peníze z letní brigády ještě v nedohlednu, ale kantoři začínají neúprosně vršit svoje požadavky?

 

  • ​​Studentská půjčka je dostupná ihned a bez dalších kliček. Nemá žádné speciální podmínky. Můžete ji kdykoliv zdarma splatit, a často i prodloužit její splatnost, nebo dokonce několik splátek úplně odložit za mírný či vůbec žádný poplatek. Nečekaný výpadek v příjmech z brigády tato
  • půjčka na ruku zkrátka nevnímá jako neřešitelný problém. Naopak. Její pracovníci se vždy snaží pomoci a najít co nejschůdnější řešení pro obě strany.

 

 

Nebankovní půjčka své klienty zná a vychází jim vstříc

 

  • Tyto benefity ale nemá jen studentská půjčka, ale prakticky všechny kvalitní půjčky v nebankovním sektoru. Tady nejste jen dalším anonymním klientem nadnárodního molochu, ale důležitou součástí celku. Spokojený zákazník je totiž vždy tou nejlepší reklamou a půjčka na ruku i její ostatní nebankovní sestřičky to velmi dobře vědí.

 

  • Nebankovní půjčka před vám nic neskrývá. Ihned víte, kolik zaplatíte. RPSN (sazba ročních procentuálních nákladů) je různé, to nejnižší se pohybuje už okolo 50 %. A půjčka na ruku ani studentská půjčka rozhodně nejsou v tomto ohledu nijak znevýhodněny. Pokud máte alespoň 18 let, občanství ČR a dva doklady totožnosti, můžete získat stejně výhodné podmínky jako kdokoliv jiný, bez ohledu na to, v jaké životní etapě se zrovna nacházíte. Dobrá nebankovní půjčka vám všem vyjde vstříc.

 

 

1. prosince vstoupil v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru. Správu všech typů úvěrů a úvěrových společností pod sebe převzala ČNB.Nebankovní půjčka již nebude dostupná každému. Díky přísným podmínkám na věřitele i žadatele o půjčku se trh pročistí od podvodných společností, úvěr bez poplatku tak získáte již bez problémů. Rychlá on-line půjčka do výplaty nově také spadá pod ČNB. Věřitelé musí složit kauci ve výši 20 mil. Kč. Díky tomu ubude stovka pochybných společností, které mají úroky na úrovni lichvy nebo vybírají poplatky předem. Stále je výhodou vyřízení do 15 minut, nicméně nároky na rychlé posouzení jsou přísnější.

Reference našich klientů

K našim klientům se nikdy neobracíme zády. Pokud máte další dotazy, můžete nás kontaktovat formulářem.

Nebankovní půjčka liška - chytře a rychle

Vyřízení nebankovní půjčky chytře, rychle a bezpečně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.