Spolehlivé nebankovní půjčky

Stát se pro banku podezřelým klientem je docela snadné. Stačí si třeba včas nevšimnout stokorunového nedoplatku na telefonním účtu, spadnout do SOLUSu, a na tři roky můžete na jakoukoliv půjčku zapomenout. Nebankovní půjčky jsou naštěstí mnohem benevolentnější. Každý případ je posuzován individuálně a při nahlížení do registrů panuje mnohem větší shovívavost.

liška

Vyplňte online formulář

Vyplnění formuláře je jednoduché a rychlé. Pokud by jste přece jen něco spletli, formulář Vás ihned upozorní.

Výsledek žádosti

Jakmile zašlete potřebná podklady, je vaše žádost pousouzena a dozvíte se výsledek.

Rychlé vyplacení peněz

Vyplacení peněz je otázkou několika minut, peníze vám budou odeslány po schválení žádosti.

Nebankovní půjčka liška

Vyplňte jednoduchý formulář a během krátké chvíle se dozvíte výsledek.

Zvolte výši půjčky

1,000 Kč
200,000 Kč
Vámi zvolená částka
Dnes jsme vyřídili již
337
klientů Vyplnit žádost online

Spolehlivé nebankovní půjčky

Spolehlivé nebankovní půjčky

Chtěli byste také podobnou půjčku s nízkým RPSN a transparentními úvěrovými podmínkami?

Cesta k ní je snazší, než si možná myslíte. Stačí:

  • vyplnit pár základních údajů v online formuláři,
  • kliknout na „ODESLAT“,
  • a počkat na posouzení.

Než si uděláte kávu, je vše hotovo a schváleno. Průchodnost žádostí je vysoká, takže se nemusíte bát. Ať už potřebujete půjčit na opravu auta, nákup nové pračky nebo třeba školné pro děti, své peníze budete mít na účtu rychle – nejpozději následující pracovní den. Nezáleží na tom, z jakých zdrojů pochází váš příjem. O spolehlivou nebankovní půjčku mohou požádat maminky na mateřské dovolené, OSVČ i momentálně nezaměstnaní anebo senioři. Vyplňte žádost online a zjistěte sami, jak je to snadné.

I půjčka na ruku může být rychlá

Nebankovní půjčka je velmi přizpůsobivá. Vybrat si můžete z výplaty peněz na bankovní účet anebo rovnou na ruku. Přesně tak, jak to zrovna potřebujete. Na všech detailech a přizpůsobení půjčky vašim potřebám je možné se domluvit. Nebankovní půjčka může být dostupná například i jako studentská půjčka na nutné vybavení do školy. Rodiče často nechápou, jak důležitý je kvalitní notebook nebo chytrý telefon pro samotné studium. A co dělat, když jsou peníze z letní brigády ještě v nedohlednu, ale kantoři začínají neúprosně vršit svoje požadavky?

  • ​​Studentská půjčka je dostupná ihned a bez dalších kliček. Nemá žádné speciální podmínky. Můžete ji kdykoliv zdarma splatit, a často i prodloužit její splatnost, nebo dokonce několik splátek úplně odložit za mírný či vůbec žádný poplatek. Nečekaný výpadek v příjmech z brigády tato půjčka na ruku zkrátka nevnímá jako neřešitelný problém. Vždy je snaha najít co nejschůdnější řešení pro obě strany.

Nebankovní půjčka své klienty zná a vychází jim vstříc

Výše zmíněné benefity ale nenabízí pouze studentská půjčka, ale prakticky všechny kvalitní půjčky v nebankovním sektoru. Spokojený zákazník je totiž vždy tou nejlepší reklamou a půjčka na ruku i její ostatní nebankovní varianty se tomuto faktu snaží přizpůsobit.

  • Nebankovní půjčka před vámi nic neskrývá. Ihned víte, kolik zaplatíte. RPSN (sazba ročních procentuálních nákladů) je různá. To nejnižší se často pohybuje už okolo 50 %. A půjčka na ruku ani studentská půjčka rozhodně nejsou v tomto ohledu nijak znevýhodněny.

Co potřebujete pro získání spolehlivé nebankovní půjčky?

  • Věk alespoň 18 let.
  • Občanství v České republice.
  • Dva doklady totožnosti.

Můžete získat stejně výhodné podmínky jako kdokoliv jiný, bez ohledu na to, v jaké životní etapě se zrovna nacházíte. Dobrá nebankovní půjčka vám vyjde vstříc

Dne 1. 12. 2016 vstoupil v platnost nový Zákon o spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Správu všech typů úvěrů a úvěrových společností pod sebe převzala ČNB. Nebankovní půjčka již nebude dostupná každému. Každý žadatel i poskytovatel musí být důkladně prověřen. Věřitelé navíc musí skládat pro možnost poskytovat úvěry kauci 20 mil. Kč. Díky tomu se trh s půjčkami pročistil od pochybných společností. Možnost rychlého posouzení žádosti o půjčku do 15 minut je však stále zachována a díky využití umělé inteligence i snadno realizovatelná.

Reference našich klientů

K našim klientům se nikdy neobracíme zády. Pokud máte další dotazy, můžete nás kontaktovat formulářem.

Nebankovní půjčka liška - chytře a rychle

Vyřízení nebankovní půjčky chytře, rychle a bezpečně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.