Nebankovní půjčka online

Dnešní doba přeje rychlým a flexibilním půjčkám. Právě takové půjčky jsou u klientů velmi oblíbené a nacházejí je zejména u nebankovních společností.

liška

Vyplňte online formulář

Vyplnění formuláře je jednoduché a rychlé. Pokud by jste přece jen něco spletli, formulář Vás ihned upozorní.

Výsledek žádosti

Jakmile zašlete potřebná podklady, je vaše žádost pousouzena a dozvíte se výsledek.

Rychlé vyplacení peněz

Vyplacení peněz je otázkou několika minut, peníze vám budou odeslány po schválení žádosti.

Nebankovní půjčka liška

Vyplňte jednoduchý formulář a během krátké chvíle se dozvíte výsledek.

Zvolte výši půjčky

1,000 Kč
200,000 Kč
Vámi zvolená částka
Dnes jsme vyřídili již
337
klientů Vyplnit žádost online

Nebankovní půjčka online

Oblíbenosti rychlých a flexibilních půjček jsou si vědomy také banky, které se však přizpůsobují pomalu, protože svou byrokracií mohou jen těžko konkurovat nebankovním společnostem. Přesto lidé většinou dají přednost bance, pokud mají na výběr – odůvodňují to bezpečností a menším rizikem, ale to je mylná úvaha. Nebankovní společnosti dnes často představují výhodnější úvěrové možnosti.

U nás netrvá žádost o půjčku několik dní, ale jen pár minut. Dnes podáte žádost a ještě zítra, nebo dokonce dnes máte i peníze.

Rychlá nebankovní půjčka

Žádné zdlouhavé posuzování vaší bonity, žádný důvod půjčky. Jen naprostá diskrétnost a rychlé férové jednání, taková je naše představa o nebankovních půjčkách. Vyplňte online žádost a přesvědčte se o tom, peníze budete mít na účtu ještě dnes, ideální jako dlouhodobá i krátkodobá půjčka s mnoha možnostmi přizpůsobení vaší situaci.

Mnoho klientů se obává toho, že se mohou dostat do finančně nepříznivé situace a nebudou moci půjčku dále splácet.

Dnešní doba přeje půjčkám online, jsou rychlé, flexibilní, ale i bezpečné a nepředstavují žádné velké riziko. Jsou skvělou finanční výpomocí.

Bankovní půjčky jsou lepší? Omyl!

Jistá nedůvěra v nebankovní půjčky je zde stále zakořeněna. Není se čemu divit, protože to není tak dlouho, co byly skutečně nebankovní půjčky rizikem, ale dnes je situace jiná. Ostatně zákony jasně definují, co se smí a co ne. Nikdo nechce jen tak přijít o licenci poskytovat půjčky a stejně tak nechce přijít o své klienty, ať už banky nebo nebankovní věřitelé. Na nebankovním úvěrovém trhu probíhá velký konkurenční boj a zájem o klienty je velký – těžit z toho můžete jedině vy, a to v podobě výhodných podmínek.

Banky už dnes dávno nenabízí takové podmínky, jako právě nebankovní půjčky. Nebankovní půjčky jsou výhodnější, přinášejí menší riziko a navíc věřitelé k vám mají individuálnější přístup než právě banky. Dnes už nehrozí žádné skryté poplatky, ba naopak, od mnoha poplatků se upustilo.

Zbavte se nedůvěry a vyzkoušejte nebankovní půjčku, můžete tak přijít k velice výhodným půjčkám. Stačí se zbavit zbytečných předsudků a nechat se přesvědčit o tom, že i nebankovní půjčka může konkurovat bankám, dokonce je v mnoha ohledech dokáže i předčít. Podstatná část klientů se opakovaně vrací a služeb využívá opakovaně.

Reference našich klientů

K našim klientům se nikdy neobracíme zády. Pokud máte další dotazy, můžete nás kontaktovat formulářem.

Nebankovní půjčka liška - chytře a rychle

Vyřízení nebankovní půjčky chytře, rychle a bezpečně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.