Nebankovní půjčka online

Dnešní doba přeje rychlým a flexibilním půjčkám. Právě takové půjčky jsou u klientů velmi oblíbené a nacházejí je zejména u nebankovních společností.

liška

Vyplňte online formulář

Vyplnění formuláře je jednoduché a rychlé. Pokud by jste přece jen něco spletli, formulář Vás ihned upozorní.

Okamžitý výsledek

Výsledek Vaší žádosti je k dispozici během několika okamžiků. Pokud budete potřebovat pomoci s vyplněním, nebo budete mít jakékoli další dotazy, jsme Vám k dispozici.

Rychlé vyplacení peněz

Vyplacení peněz je otázkou několika minut, peníze tak budete mít na účtě velmi rychle.

Nebankovní půjčka liška

Vyplňte jednoduchý formulář a během krátké chvíle se dozvíte výsledek.

Zvolte výši půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka
Dnes jsme půjčili již
337
klientům Vyplnit žádost online

Nebankovní půjčka online

Oblíbenosti rychlých a flexibilních půjček jsou si vědomy také banky, které se však přizpůsobují pomalu, protože svou byrokracií mohou jen těžko konkurovat nebankovním společnostem. Přesto lidé většinou dají přednost bance, pokud mají na výběr – odůvodňují to bezpečností a menším rizikem, ale to je mylná úvaha. Nebankovní společnosti dnes často představují výhodnější úvěrové možnosti.

 

Našim cílem je nabízet výhodné a flexibilní půjčky 21. století. Proto jsme omezili administrativní procesy na naprosté minimum, abyste nemuseli absolvovat byrokratické kolečko jako v bance a dokládat všemožné i nemožné dokumenty. U nás netrvá schválení půjčky několik dní, ale jen pár minut. Následně po schválení odesíláme peníze ihned na účet. Dnes podáte žádost a ještě dnes máte i peníze.

 

Rychlá nebankovní půjčka, žádosti schvalujeme do několika málo minut

 

Žádné zdlouhavé posuzování vaší bonity, žádný důvod půjčky. Jen naprostá diskrétnost a rychlé férové jednání, taková je naše představa o poskytování nebankovních půjček. Vyplňte online žádost a přesvědčte se o tom, peníze budete mít na účtu ještě dnes, ideální jako dlouhodobá i krátkodobá půjčka s mnoha možnostmi přizpůsobení vaší situaci.

 

Mnoho klientů se obává toho, že se mohou dostat do finančně nepříznivé situace a nebudou moci půjčku dále splácet. Představují si ty nejčernější scénáře v podobě exekucí a podobně. Jenže my nemáme problém s tím, abychom vám v případě potíží splátky snížili. Naší motivací je vám pomoci. Podle statistik však nemusíte mít obavy, protože se ukazuje, že problém se splácením má jen necelých 7 % z našich klientů a nakonec i oni většinou úvěr splatí.

 

Dnešní doba přeje půjčkám online, jsou rychlé, flexibilní, ale i bezpečné a nepředstavují žádné velké riziko. Jsou skvělou finanční výpomocí.

 

Bankovní půjčky jsou výhodnější? Omyl!

 

Jistá nedůvěra v nebankovní půjčky je zde stále zakořeněna. Není se čemu divit, protože to není tak dlouho, co byly skutečně nebankovní půjčky rizikem, ale dnes je situace jiná. Ostatně zákony jasně definují, co se smí a co ne. Nikdo nechce jen tak přijít o licenci poskytovat půjčky a stejně tak nechce přijít o své klienty, ať už banky nebo nebankovní věřitelé. Na nebankovním úvěrovém trhu probíhá velký konkurenční boj a zájem o klienty je velký – těžit z toho můžete jedině vy, a to v podobě výhodných podmínek.

 

Banky už dnes dávno nenabízí takové podmínky, jako právě nebankovní půjčky. Nebankovní půjčky jsou výhodnější, přinášejí menší riziko a navíc věřitelé k vám mají individuálnější přístup než právě banky. Dnes už nehrozí žádné skryté poplatky, ba naopak, od mnoha poplatků se upustilo, navíc u nás máte první půjčku zcela bez poplatků, což je bezesporu jedna z nejvýhodnějších možností, jak si půjčit peníze na cokoli.

 

Zbavte se nedůvěry a vyzkoušejte nebankovní půjčku, můžete tak přijít k velice výhodným půjčkám. Stačí se zbavit zbytečných předsudků a nechat se přesvědčit o tom, že i nebankovní půjčka může konkurovat bankám, dokonce je v mnoha ohledech dokáže i předčít. Podstatná část našich klientů se k nám opakovaně vrací a našich služeb využívá, to dokazuje naši kvalitu a profesionalitu služeb, které svým klientům nabízíme.

 

Snažíme se vybudovat individuální vztah, chceme výt vašim finančním partnerem, nikoli věřitelem. Věřte, že pro nás nejste dlužníkem, ale klientem – a takový přístup je velmi rozdílný. Naše nebankovní půjčky 21. století vyplácíme ihned na účet, bez registrů, bez doložení příjmů, bez ručitele.

Reference našich klientů

K našim klientům se nikdy neobracíme zády. Pokud máte další dotazy, můžete nás kontaktovat formulářem.

Nebankovní půjčka liška - chytře a rychle

Vyřízení nebankovní půjčky chytře, rychle a bezpečně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.