Půjčka bez potvrzení o příjmu

Víte, že u nás můžete využít jedinečnou nebankovní půjčku bez potvrzení o příjmu, která je vhodná pro každého a navíc si můžete půjčit na cokoliv chcete.

liška

Vyplňte online formulář

Vyplnění formuláře je jednoduché a rychlé. Pokud by jste přece jen něco spletli, formulář Vás ihned upozorní.

Okamžitý výsledek

Výsledek Vaší žádosti je k dispozici během několika okamžiků. Pokud budete potřebovat pomoci s vyplněním, nebo budete mít jakékoli další dotazy, jsme Vám k dispozici.

Rychlé vyplacení peněz

Vyplacení peněz je otázkou několika minut, peníze tak budete mít na účtě velmi rychle.

Nebankovní půjčka liška

Vyplňte jednoduchý formulář a během krátké chvíle se dozvíte výsledek.

Zvolte výši půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka
Dnes jsme půjčili již
337
klientům Vyplnit žádost online

Půjčka bez potvrzení o příjmu

Půjčka bez doložení potvrzení o příjmu dnes není ničím jedinečným, ale ne vždy tomu tak bylo. Například banky vyžadují i dnes doklad o tom, jaký berete příjem, a posuzují podle toho vaši bonitu, zda budete schopni úvěr splácet. V případě nebankovních půjček se naopak od dokládání příjmů ustupuje, protože nakonec nejsou průkazné tak, jak by věřitel očekával. Ukazuje se, že i člověk bez trvalého zaměstnání dokáže úvěr splatit, kdežto dlouhodobě zaměstnaný klient může mít se splacením problém – doložení příjmů rozhodně není jediným důležitým kritériem pro posouzení žádosti o půjčku.

 

My vám půjčíme také v případě, že jste nezaměstnaní a nemáte tak jaký příjem doložit. Není to pro nás rozhodující ukazatel. Naopak každou žádost posuzujeme maximálně individuálně a snažíme se vyhovět všem, protože věříme, že vám naše půjčka může zlepšit životní situaci – tak jako se už stalo v mnoha případech. Nespočet rodin jsme vyplatili z exekuce, jiným pomohli překonat složité období bez příjmu během hledání nové práce.

 

Půjčíme vám bez prokazování příjmu ihned online

 

Staňte se i vy naším spokojeným klientem a využijte půjčky bez doložení příjmu, kterou můžete mít během několika minut na svém účtu. Je to jednoduché, vyplňte online formulář s žádostí o půjčku, nezabere to více jak 5 minut, my následně vše během chvilky posoudíme a pošleme vám peníze ihned na účet. Zakládáme si na rychlosti a flexibilitě jednání, můžete si být stoprocentně jisti, že z naší strany uděláme maximum pro to, abyste měli peníze k dispozici ihned.

 

Naše půjčky jsou férové a bez skrytých poplatků. Je pro nás nemyslitelné něco zatajit, protože si zakládáme na individuálním přístupu ke každému z vás. Jsme připraveni vám umožnit předčasné splacení úvěru, ale i snížení splátek, či dokonce jejich odložení. S námi se nemusíte bát, že se dostanete do finančních problémů – naopak, pomůžeme vám se z nich dostat a žít opět šťastný a spokojený život, kdy pro vás peníze nebudou jen trable.

 

Rychlá nebankovní půjčka bez potvrzení příjmů ihned bez registru

 

Online nebankovní půjčky bez registru jsou velmi oblíbené, protože jsou dostupné opravdu pro všechny. Nemusíte dokládat příjem ani výpis z registru dlužníků. Přitom banky ještě stále kontrolují výpisy z registru dlužníků. To prakticky zabraňuje půjčit si až 30 % žadatelům o půjčku, protože mají záznam v jednom z rejstříků dlužníků. Přitom dostat se do takového rejstříku je snazší, než si možná dokážete představit.

 

Stačí jedna neuhrazená faktura u mobilního operátora, opoždění se s platbou pojistného nebo podobně a můžete být ihned zapsání do registru dlužníků. A dostat se z registru není lehké, většinou musíte doložit zaplacení dluhu a navíc složitě žádat o vymazání záznamu, což ovšem má nejistý výsledek. Nebankovní půjčky bez Solusu si na takové výpisy nepotrpí a raději žádosti prověřují podle svých kritérií.

 

Online rychlé půjčky jsou dnes velmi snadno dostupné, vlastně představují možná nejsnadnější možnost, jak se dostat k penězům. Rychlost a flexibilita těchto půjček je obrovská, protože peníze můžete mít na účtu do pár minut od žádosti, což je v případě klasických bankovních úvěrů naprosto nereálný scénář – kde jen obyčejné posouzení žádosti trvá i několik dní, další pár dní pak trvá, než vám banka převede finanční prostředky na váš účet. Takže pokud zrovna potřebujete akutně půjčit peníze, u banky je do 24 hodin určitě nedostanete.

 

Naštěstí jsou dnes nebankovní půjčky daleko výhodnější než klasické bankovní úvěry, ukazují to nezávislé průzkumy, ale také zkušenosti samotných klientů. Mezi poskytovateli je totiž velký konkurenční boj o klienty, kteří z celé situace těží v podobě výhodných podmínek půjček na cokoli.

Reference našich klientů

K našim klientům se nikdy neobracíme zády. Pokud máte další dotazy, můžete nás kontaktovat formulářem.

Nebankovní půjčka liška - chytře a rychle

Vyřízení nebankovní půjčky chytře, rychle a bezpečně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.