Půjčka bez potvrzení o příjmu

Víte, že u nás můžete využít jedinečnou nebankovní půjčku bez potvrzení o příjmu, která je vhodná pro každého a navíc si můžete půjčit na cokoliv chcete. Stačí vyplnit nezávazný formulář a potvzení o příjmu se dá dnes zpravidla nahradit třeba výpisem z účtu...

liška

Vyplňte online formulář

Vyplnění formuláře je jednoduché a rychlé. Pokud by jste přece jen něco spletli, formulář Vás ihned upozorní.

Výsledek žádosti

Jakmile zašlete potřebná podklady, je vaše žádost pousouzena a dozvíte se výsledek.

Rychlé vyplacení peněz

Vyplacení peněz je otázkou několika minut, peníze vám budou odeslány po schválení žádosti.

Nebankovní půjčka liška

Vyplňte jednoduchý formulář a během krátké chvíle se dozvíte výsledek.

Zvolte výši půjčky

1,000 Kč
200,000 Kč
Vámi zvolená částka
Dnes jsme vyřídili již
337
klientů Vyplnit žádost online

Půjčka bez potvrzení o příjmu

Půjčka bez doložení potvrzení o příjmu dnes není ničím jedinečným, ale ne vždy tomu tak bylo. Například banky vyžadují i dnes doklad o tom, jaký berete příjem V případě nebankovních půjček se naopak od dokládání příjmů ustupuje, protože nakonec nejsou průkazné tak, jak by věřitel očekával. Výpis z účtu v mnoha ohledech řekne mnohem více. Ukazuje se, že i člověk bez trvalého zaměstnání dokáže úvěr splatit, kdežto dlouhodobě zaměstnaný klient může mít se splacením problém – doložení příjmů rozhodně není jediným důležitým kritériem pro posouzení žádosti o půjčku.

My vám půjčíme také v případě, že jste nezaměstnaní a nemáte tak jaký příjem doložit. Není to pro nás rozhodující ukazatel. Naopak každou žádost posuzujeme maximálně individuálně a snažíme se vyhovět všem, protože věříme, že vám naše půjčka může zlepšit životní situaci – tak jako se už stalo v mnoha případech. Nespočet rodin jsme vyplatili z exekuce, jiným pomohli překonat složité období bez příjmu během hledání nové práce.

Půjčka bez nutnosti papírového potvrzení o příjmu

Je to jednoduché, vyplňte online formulář s žádostí o půjčku, nezabere to vícenež pár minut. Zakládáme si na rychlosti a flexibilitě jednání, můžete si být stoprocentně jisti, že z naší strany uděláme maximum pro to, abyste měli peníze k dispozici ihned.

Rychlá nebankovní půjčka bez potvrzení příjmů ihned bez registru

Online nebankovní půjčky bez registru jsou velmi oblíbené, protože jsou dostupné opravdu pro všechny. Nemusíte dokládat příjem v papírové podobě. Přitom banky kontrolují výpisy z registru dlužníků a jakmile tam něco najdou, znamená to stop. To prakticky zabraňuje půjčit si až 30 % žadatelům o půjčku, protože mají záznam v jednom z rejstříků dlužníků. Přitom dostat se do takového rejstříku je snazší, než si možná dokážete představit.

Stačí jedna neuhrazená faktura u mobilního operátora, opoždění se s platbou pojistného nebo podobně a můžete být ihned zapsání do registru dlužníků. A dostat se z registru není lehké, většinou musíte doložit zaplacení dluhu a navíc složitě žádat o vymazání záznamu, což ovšem má nejistý výsledek. Nebankovní půjčky bez Solusu si na takové výpisy nepotrpí a raději žádosti prověřují podle svých kritérií.

Online rychlé půjčky jsou dnes velmi snadno dostupné, vlastně představují možná nejsnadnější možnost, jak se dostat k penězům. Rychlost a flexibilita těchto půjček je obrovská, protože peníze můžete mít na účtu do pár minut od žádosti, což je v případě klasických bankovních úvěrů naprosto nereálný scénář – kde jen obyčejné posouzení žádosti trvá i několik dní, další pár dní pak trvá, než vám banka převede finanční prostředky na váš účet. Takže pokud zrovna potřebujete akutně půjčit peníze, u banky je do 24 hodin určitě nedostanete.

Naštěstí jsou dnes nebankovní půjčky daleko výhodnější než klasické bankovní úvěry, ukazují to nezávislé průzkumy, ale také zkušenosti samotných klientů. Mezi poskytovateli je totiž velký konkurenční boj o klienty, kteří z celé situace těží v podobě výhodných podmínek půjček na cokoli.

Reference našich klientů

K našim klientům se nikdy neobracíme zády. Pokud máte další dotazy, můžete nás kontaktovat formulářem.

Nebankovní půjčka liška - chytře a rychle

Vyřízení nebankovní půjčky chytře, rychle a bezpečně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.