Úvěr bez dokládání potvrzení příjmu

U nás jsou úvěry dostupné skutečně pro každého. Neváhejte a vyplňte online formulář. Schvalujeme ihned a rychle zasíláme peníze!

liška

Vyplňte online formulář

Vyplnění formuláře je jednoduché a rychlé. Pokud by jste přece jen něco spletli, formulář Vás ihned upozorní.

Okamžitý výsledek

Výsledek Vaší žádosti je k dispozici během několika okamžiků. Pokud budete potřebovat pomoci s vyplněním, nebo budete mít jakékoli další dotazy, jsme Vám k dispozici.

Rychlé vyplacení peněz

Vyplacení peněz je otázkou několika minut, peníze tak budete mít na účtě velmi rychle.

Nebankovní půjčka liška

Vyplňte jednoduchý formulář a během krátké chvíle se dozvíte výsledek.

Zvolte výši půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka
Dnes jsme půjčili již
337
klientům Vyplnit žádost online

Úvěr bez dokládání potvrzení příjmu

Dokládat potvrzení příjmu je je nepochybně v dnešní době přežitek. Samotné banky sice stále požadují dokládání příjmů také u menších půjček, ale flexibilní nebankovní společnosti od toho dávno upustily. I díky tomu vám dokážeme posoudit půjčku do 5 minut, a tak můžete mít peníze na účtu ještě dnes. Mnoho klientů tuto změnu k lepšímu vítá, jelikož se tím výrazně zrychlilo poskytování úvěrů na cokoli. Půjčte si tak během několika minut až 100 000 Kč.

 

Ani v dnešní době ale není úvěr bez doložení potvrzení o příjmu samozřejmostí. Někteří poskytovatelé bankovních i nebankovních půjček většinou trvají na doložení příjmů v případě, že půjčená částka přesahuje hranici 10 000 Kč. U nás je však úvěr bez doložení příjmů skutečně pro každého z vás. Navíc neplatíte za zbytečné a nesmyslné poplatky, například poplatek za poskytnutí úvěru jsme nikdy ani nezavedli – vaše spokojenost je pro nás totiž důležitá.

 

Klienti si u nás rádi půjčují úvěry bez doložení potvrzení o příjmu, a to v různé výši.  Někteří volí delší dobu splácení, jiní své závazky splatí ihned následující měsíc. Velmi oblíbené jsou například půjčky do výplaty, tedy mikro půjčky, jejich výše je průměrně okolo 6 500 Kč a slouží především k tomu, abyste si vylepšili svůj finanční rozpočet před výplatou, například pokud potřebujete uhradit neočekávané výdaje. Půjčku pak jednoduše splatíte ihned, když dostanete výplatu – naprosto bez rizika.

 

Nebudeme vás zdržovat, naše půjčky jsou bez registru

 

Je nám totiž jasné, že v dnešní době je rozhodující rychlost, tedy za jak dlouho klient bude mít peníze na účtu. Právě proto jsme se rozhodli, že proces schvalování žádostí o úvěr zrychlíme tak, jak to jen půjde. Pro nás není rozhodující, jestli je zrovna noc, víkend nebo třeba svátek. My se vašim žádostem věnujeme stále, naše online půjčky tak můžete získat skutečně kdykoli. Přitom vůbec nezáleží na tom, kolik si půjčujete. Vaši žádost o pouhý 1000 Kč posoudíme ve svátek stejně tak, jako žádost o 100 000 Kč, neděláme rozdíly.

 

Nedokládejte tak zbytečně svůj příjem tam, kde to není nutné. Ostatně výše příjmu je poměrně citlivý osobní údaj, i proto byste se možná měli zamyslet nad tím, jestli není lepší využít půjčky bez doložení příjmů, která je jednak daleko rychlejší, a také v mnoha případech výhodnější. Naše půjčky jsou bez zbytečných poplatků, můžete si zvolit vlastní délku splátek a půjčku třeba kdykoli jednorázově předčasně splatit, nebo ve měsíční splátce zaplatit více. Nenechte se omezovat.

 

Úvěr bez doložení příjmů můžete získat online

 

Nedostali jste půjčku právě proto, že jste měli nízký příjem? Využijte naší nebankovní půjčky bez prokazování příjmů, půjčit si můžete od 1000 Kč do 100 000 Kč na cokoli. Žádost vám schválíme do 5 minut a můžete mít peníze ihned na účtu. Stačí jen vyplnit rychlou online žádost o půjčku.

Reference našich klientů

K našim klientům se nikdy neobracíme zády. Pokud máte další dotazy, můžete nás kontaktovat formulářem.

Nebankovní půjčka liška - chytře a rychle

Vyřízení nebankovní půjčky chytře, rychle a bezpečně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.