Úvěr bez dokládání potvrzení příjmu

Neváhejte a vyplňte online formulář. Rychlejší vyřízení půjčky neznáte!

liška

Vyplňte online formulář

Vyplnění formuláře je jednoduché a rychlé. Pokud by jste přece jen něco spletli, formulář Vás ihned upozorní.

Výsledek žádosti

Jakmile zašlete potřebná podklady, je vaše žádost pousouzena a dozvíte se výsledek.

Rychlé vyplacení peněz

Vyplacení peněz je otázkou několika minut, peníze vám budou odeslány po schválení žádosti.

Nebankovní půjčka liška

Vyplňte jednoduchý formulář a během krátké chvíle se dozvíte výsledek.

Zvolte výši půjčky

1,000 Kč
200,000 Kč
Vámi zvolená částka
Dnes jsme vyřídili již
337
klientů Vyplnit žádost online

Úvěr bez dokládání potvrzení příjmu

Dokládat potvrzení příjmu je je nepochybně v dnešní době přežitek. Samotné banky sice stále požadují dokládání příjmů také u menších půjček, ale flexibilní nebankovní společnosti od toho dávno upustily. Mnoho klientů tuto změnu k lepšímu vítá, jelikož se tím výrazně zrychlilo poskytování úvěrů na cokoli. Půjčte si tak během několika minut až 100 000 Kč.

Ani v dnešní době ale není úvěr bez doložení potvrzení o příjmu samozřejmostí. Někteří poskytovatelé bankovních i nebankovních půjček většinou trvají na doložení příjmů v případě, že půjčená částka přesahuje hranici 10 000 Kč.

Nebudeme vás zdržovat

Je nám totiž jasné, že v dnešní době je rozhodující rychlost, tedy za jak dlouho klient bude mít peníze na účtu. Právě proto jsme se rozhodli, že proces schvalování žádostí o úvěr zrychlíme tak, jak to jen půjde. Pro nás není rozhodující, jestli je zrovna noc, víkend nebo třeba svátek. My se vašim žádostem věnujeme stále, naše online půjčky tak můžete získat skutečně kdykoli. Přitom vůbec nezáleží na tom, kolik si půjčujete. Vaši žádost o 5000 Kč může být posouzena právě teď

Nedokládejte tak zbytečně svůj příjem tam, kde to není nutné. Ostatně výše příjmu je poměrně citlivý osobní údaj, i proto byste se možná měli zamyslet nad tím, jestli není lepší využít půjčky bez doložení potvrzení o příjmu, která je jednak daleko rychlejší, a také v mnoha případech výhodnější, protože stačí jen výpis z účtu.

Reference našich klientů

K našim klientům se nikdy neobracíme zády. Pokud máte další dotazy, můžete nás kontaktovat formulářem.

Nebankovní půjčka liška - chytře a rychle

Vyřízení nebankovní půjčky chytře, rychle a bezpečně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.