Půjčka na směnku

Ještě před několika lety šlo o jeden z nejoblíbenějších produktů pro půjčování peněz. Ale pokud byste spotřebitelský úvěr nebo jinou půjčku chtěli řešit skrze směnku nyní, narazíte na legislativní překážky. Od roku 2013 již totiž taková půjčka není možná. Naštěstí ji nahradily stejně flexibilní, ale mnohem bezpečnější a transparentnější produkty.

liška

Vyplňte online formulář

Vyplnění formuláře je jednoduché a rychlé. Pokud by jste přece jen něco spletli, formulář Vás ihned upozorní.

Okamžitý výsledek

Výsledek Vaší žádosti je k dispozici během několika okamžiků. Pokud budete potřebovat pomoci s vyplněním, nebo budete mít jakékoli další dotazy, jsme Vám k dispozici.

Rychlé vyplacení peněz

Vyplacení peněz je otázkou několika minut, peníze tak budete mít na účtě velmi rychle.

Nebankovní půjčka liška

Vyplňte jednoduchý formulář a během krátké chvíle se dozvíte výsledek.

Zvolte výši půjčky

1 000 Kč
100 000 Kč
Vámi zvolená částka
Dnes jsme půjčili již
337
klientům Vyplnit žádost online

Půjčka na směnku

Jeden podpis a hotovo – přesně tím vábila půjčka na směnku velké množství lidí. Půjčka Liška ale dokáže být skoro stejně jednoduchá. Vyplňte několik řádků ve formuláři a přesvědčte se sami. Výsledek se dozvíte za pár okamžiků, a od výplaty peněz vás v tu chvíli bude dělit už jen krůček. Peníze můžete mít na účtu za pár minut nebo nejpozději následující pracovní den. Vše vyřídíte pohodlně online bez front či zdlouhavých telefonátů.

 

Půjčka na směnku – proč už není možná?

 

Ale vraťme se ještě na chvíli k tématu rychlá půjčka alias půjčka na směnku. Byla tak oblíbená, tak proč ji naše vláda ve spolupráci s komisí Evropské unie takřka ze dne na den zrušila? Neradi to říkáme, ale půjčka na směnku byla velmi snadno zfalšovatelná. K vašim údajům se mohl dostat kdokoliv a padělání podpisu také není nijak složité. 

 

Moderní půjčky online takovými problémy netrpí. O ochranu vašich osobních údajů se starají až s pedantskou pečlivostí. Kam se na ně hrabě zastaralá půjčka na směnku! Výhody původního řešení si však půjčky online zachovaly ve všech směrech. Na směnce bylo například vždy srozumitelně napsáno kolik peněz, komu a kdy máte vrátit. A rychlá půjčka přes internet vám tytéž údaje naservíruje doslova na stříbrném podnose, abyste se mohli informovaně rozhodnout, zda ji využijete nebo ne.

 

Rychlá půjčka vám pomůže z problémů

 

Šikovná rychlá půjčka strčí standardní bankovní produkty s přehledem do kapsy. Není třeba na ni stát dlouhou frontu ani s napětím očekávat verdikt bankovního poradce, jemuž se nebude líbit třeba váš kontokorent nebo nemohoucí babička.

 

Pokud vám byla blízká půjčka na směnku, pak si její internetovou náhradu jistě zamilujete. Mezi výhody oblíbené půjčky online patří i ignorace registrů dlužníků (nenahlíží do SOLUSu, BRKI ani NRKI), a žádné požadavky spojené se zástavou auta nebo nemovitosti. A co bude požadovat po vás?

 

  • věk 18 let
  • schopnost splácet
  • dva doklady totožnosti (občanský průkaz + zbrojní pas, řidičský průkaz apod.) 

 

Svou identitu jednoduše doložíte oskenováním dokladů, a vlastnictví bankovního účtu potvrdíte odesláním drobné částky na účet poskytovatele. Nic víc není u půjčky online třeba. Nemusíte se omezovat v běžném životě jen proto, že vám chybí pár tisíc do výplaty. Rychlá půjčka je snadno dostupným spojencem pro jakoukoliv životní situaci. Stačí jen vsadit na tu správnou.

Reference našich klientů

K našim klientům se nikdy neobracíme zády. Pokud máte další dotazy, můžete nás kontaktovat formulářem.

Nebankovní půjčka liška - chytře a rychle

Vyřízení nebankovní půjčky chytře, rychle a bezpečně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Více info např. zde ) úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,2 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení.